Amazon güvenli mi?

@Liutenant hocam ne kadar komik iğeğeğğe! Bu forum öğrenmek için var. Soruları soruyoruz ve cevaplarını öğreniyoruz. Burada komik olan ne? Cidden kahkaha mı attınız? Çok değişik. Eğer çok önerildiği halde sordum diye bu emojiyi attıysanız, bu forumda Ali Express öneren de çok.

Merhabalar. "Technopat sistem tavsiyeleri (Eylül 2021)" yazan yera bastım. Karşıma sistem önerileri çıktı, ancak bir şey fark ettim. Linkler Amazon'dan. Biliyorum güvenli olmayan yeri Technopat önermez. Ama asıl sorum şu; Amazon da "AliExpress" gibi dolandırılma ihtimali yüksek olan bir yer mi?
aliexpress 'de dolandırılman mümkün değil. kayıt açıp paranı alıyorsun geriye. bunu kabul edemem :D

Amazon en güvenilir internet alışveriş sitesidir diyebilirim. (Bana göre)

Yine de içinizde şüphe varsa alacağınız üründe satıcının Amazon olduğuna dikkat edin.

AliExpress'de dolandırılman mümkün değil. Kayıt açıp paranı alıyorsun geriye. Bunu kabul edemem :D

Sonuç itibarıyla ürün sahte çıkabilir. Bende diyorum ki Amazon'da böyle bir ihtimal var mı? Gülünç olan hiçbir şey yok burada.
Yine de içinizde şüphe varsa alacağınız üründe satıcının Amazon olduğuna dikkat edin.

Amazon'un sattığı nereden anlaşılır hocam?

Babandan daha güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı