Amazon hesabı askıya alındı

Can_Roux

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar olay ilk önce Google'ın illaki bir kez yaşamışsınızdır şu şifren ortaya çıktı ıvır zıvır bildirimi ile oldu, sonradan şifremi unuttum yapıp hesabıma gireyim dedim kod falan girdim bu sefer hayatımda kullanmadığım kartın son 4 hanesi yazılı şekilde son kullanım tarihini girmemi istedi. Bu kartla alışveriş falan yapmadım. Benim kartlarım belli bir daha kodla girişimde hesabınız geçici olarak askıya alındı dedi ve ""hesabınızda olağan dışı ödeme faaliyetleri fark ettik ve en son siparişinizde kullanılan ödeme yönteminin sahipliğini doğrulamamız gerekiyor"" yazısı çıktı. Şimdi de Ekstre/Hesap bilgileri telefon numarası falan istiyor. Arkadaşlar bu durumda ne yapabilirim? Bahsettiği kartı bilmiyorum. Çok saçma bir şey oldu. Hesabım çalınmış olabilir mi?

Amazon hesabın çalınmış olabilir. Benzer bir durum başıma geldi. Hesabımdan 20 dolar değerinde hediye çeki alınmış. Kim aldı nasıl aldı hala bilmiyorum. Zaten bu olaydan sonra Amazon kullanmayı bıraktım. Prime için kart ekliyoruz hesaba ama birisi nasıl oluyorsa hesabıma giriyor hediye çeki alıyordu.

Müşteri hizmetleri ile görüştüğünde 1- 3 gün içinde geri dönüş yaparlar. İstedikleri bilgileri de söyle veya yaz.

Geri
Yukarı