Amazon hesabımı askıya aldı

E-postanızda yok mu? Olmadı Online bankacılıktaki dekontu atın veya oranın ekran görüntüsünü atın.

Eki Görüntüle 739362
Kartı da bu şekilde göndereceksiniz.

Resimle anlatım için minnetarım. Numarayla kayıt olduğum için bir fatura gelmedi. Satın alımı kendi kartımdan değil ablamın kartından yaptım bir sıkıntı olur mu? Mobil bankacılıktan hesap özeti ekstresini almaya çalışınca Gmail uyuşmuyor tarzı bir hata veriyor resmen parasını verdiğim şeyi kanıtlayamıyorum.

Sevimli Tilki hocam sorunu nasıl çözdünüz kartın fotoğrafını attığınızda hemen çözüldü mü acil yardıma ihtiyacım var aynı sorunlar karşı karşıyayım
Birkaç gün sonra sipariş iptali oluşuyor. 1 haftada kartınıza para tekrar yatmış oluyor.
Sevimli Tilki hocam sorunu nasıl çözdünüz kartın fotoğrafını attığınızda hemen çözüldü mü acil yardıma ihtiyacım var aynı sorunlar karşı karşıyayım
Hangi belgeleri ben anladım anlatır mısın ne yapmam gerek.
Nasıl kurtulacağımla alakalı bir YouTube videosuna da rastlamadım böyle bir video varsa atabilir misiniz?
Hocam merhaba sorunu çözebildiniz mi? çözdüyseniz ne gibi bir çözüm uygulamam gerekiyor ? amazonla iletişime de geçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Hocam merhaba sorunu çözebildiniz mi? çözdüyseniz ne gibi bir çözüm uygulamam gerekiyor ? amazonla iletişime de geçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Tamamen aynı sorundan muzdaripim. Hesabım 10 gündür açılmıyor ve kendileriyle de iletişime geçemiyorum. Lütfen hesabınızı nasıl açtırdığınızı söyler misiniz

Tamamen aynı sorundan muzdaripim. Hesabım 10 gündür açılmıyor ve kendileriyle de iletişime geçemiyorum. Lütfen hesabınızı nasıl açtırdığınızı

Az önce sorunu çözdüm kimlik kartı ön arka yüzü banka kartı işlem özetini ve örnek adres kanıtı olarak kendi adım yazan su faturamı gönderdim kısa da bir mesaj yazdım kendimi bu şekilde kanıtlayabilirim belgelerim bu şekilde sizinle paylaşıyorum saygılarımla yazdım 15 dk ya açtılar

Az önce sorunu çözdüm kimlik kartı ön arka yüzü banka kartı işlem özetini ve örnek adres kanıtı olarak kendi adım yazan su faturamı gönderdim kısa da bir mesaj yazdım kendimi bu şekilde kanıtlayabilirim belgelerim bu şekilde sizinle paylaşıyorum saygılarımla yazdım 15 dk ya açtılar.

Tamamen aynı sorundan muzdaribim. Hesabım 10 gündür açılmıyor ve kendileriyle de iletişime geçemiyorum. Lütfen hesabınızı nasıl açtırdığınızı söyler misiniz?

Sadece ödemeyi yaptığıma dair dekontu paylaşmıştım. Daha sonra müşteri temsilcisinin biriyle konuşmuştum. Mail geldi ve sorunu 7 gün içinde çözeceklerini söylediler. 5. gün para geri yatmıştı herhalde.

Forumda çevrimiçi değildim gördüğümde direkt yazdım kusura bakmayın.

Kartın ön yüzündeki numaraları son 4 hane hariç kapatarak resmini çekip attığımda hesabımı açmışlardı. Bir hafta sonra tekrar kapandı, bu sefer açamadım. Şikayetvar'a da yazdım sonuç gelmedi, Amazon baya şizofren gibi davranıyor. Prime olayından sonra başladı galiba bu şizofrenlikler.
Hocam hiç bir şey yapmasam nolur parayı geri yatırır mı

Geri
Yukarı