Amazon iadesi ne zaman karta yansır?

400 TL'lik kulaklık sipariş ettim. Kulaklık 3 gündür ne kargoya verildi ne de bir hareket etti. Satıcıya sordum en yakın zamanda gelecektir diyor. Ama ben iade istedim bugün saat 16 gibi. Para ne zaman Papara hesabıma gelir bilen biri var mı?
Amazon ücreti neredeyse birkaç saat içerisinde yatırıyor ancak para banka tarafından onaylandıktan sonra sizin hesabınıza geçiyor bu da 1-7 gün arasında sürüyor genelde. Bana 24 saat içerisinde yatırmışlardı.

Genelde 1-2 iş gününde işlem halloluyor. Amazon iade onaylar onaylamaz bankanıza isteği yolluyor ve bankanızla alakalı oluyor durum. Fakat günümüzde bu işler artık çok kısaldı dediğim gibi en geç ertesi güne para gelir diye düşünüyorum.

400 TL'lik kulaklık sipariş ettim. Kulaklık 3 gündür ne kargoya verildi ne de bir hareket etti. Satıcıya sordum en yakın zamanda gelecektir diyor. Ama ben iade istedim bugün saat 16 gibi. Para ne zaman Papara hesabıma gelir bilen biri var mı?
Bankaya bağlı olarak 10 iş gününe kadar sürebiliyor ama o kadar uzun sürmüyor. Papara'da Genelde 3-4 günde iade hesaba gelmiş oluyor.

Bankaya bağlı olarak 10 iş gününe kadar sürebiliyor ama o kadar uzun sürmüyor. Papara'da genelde 3-4 günde iade hesaba gelmiş oluyor.

Kanka yansıdı bile ama sorun değil hepinize teşekkür ederim.

Geri
Yukarı