Amazon iadesi Ziraat banka kartına ne zaman geçer?

sizeylon

Femtopat
Arkadaşlar, Amazon'a bir ürün iade ettim. Bugün saat 2'de ellerine ulaştı. Tahmini olarak ne zaman iadeyi onaylarlar? Ürün fareydi ve onaydan sonra kaç gün içinde para hesabıma aktarılır? Ziraat banka kartı ile alışverişimi yapmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon tarafından gönderilen bir ürünün para iadesi maksimum 14 gün içinde gerçekleştirilir. Para iadenizi, para iadesi işleme alındıktan sonra en fazla 5-7 gün içinde banka hesabınızda görebilirsiniz. Para iadesi gerçekleştiğinde Amazon'dan ayrıntılı bilgiler içeren onay e-postası alacaksınız.

Not: Türkiye’deki bazı bankaların para iadesini banka ve kredi kartınızın bağlı olduğu banka hesabınıza geçirmesi daha uzun sürebilir.

Ürün Amazon'a ulaştıktan sonraki 3 gün içinde iadeyi onaylayıp onaylamama hakkında karar vermeleri gerekiyor.

Arkadaşlar, Amazon'a bir ürün iade ettim. Bugün saat 2'de ellerine ulaştı. Tahmini olarak ne zaman iadeyi onaylarlar? Ürün fareydi ve onaydan sonra kaç gün içinde para hesabıma aktarılır? Ziraat banka kartı ile alışverişimi yapmıştım.

Ürün iadesi onaylanır onaylanmaz Amazon bankaya parayı gönderdiğini belirten bir mail gönderiyor size. Bankadan bankaya değişmekle birlikte ortalama 5 gün içinde hesaba para aktarılmış oluyor. Yapı Kredi kullanıyorum ertesi gün iade ücretinin yattığınıda şahit oldum fakat ortalama 3 4 gün sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı