Amazon Japonya 3D güvenli ödeme seçeneği sunmuyor

Merdovski

Kilopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Web Developer
Merhaba, amazon.co.jp'den 6.950₺'lik bir alışveriş yapmaya çalışıyorum. Enpara ve Ziraat bankkartlarımın her ikisiyle de denedim fakat ödeme reddediliyor. Önce hesabımdan 0.09₺ kesiyor, banka bunu onaylıyor fakat sıra ürün fiyatına geldiğinde sanırım 3D Secure olmadığı için günlük 3D'siz ödeme limitine takılıyor. Bu limit Ziraat'te 250₺, Enpara'da bilmiyorum.

Bu siteden 3D Secure ile ödeme yapma şansım var mı? Veya önereceğiniz bir sanal kart şirketi var mı? Yani parayı sanal kart hesabıma atıp alışverişi tamamlayabileceğim bir çözüm?

Acil olarak yardımlarınızı bekliyorum yoksa çok ucuza aldığım siparişim iptal olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon genel olarak 3D Secure ödeme sunmuyor. Bankayı arayarak arttır onu yada hemen Papara hesabı aç. Amazon yurtdışı alışverişlerimi Papara ile yapıyorum.

Amazon genel olarak 3D Secure ödeme sunmuyor. Bankayı arayarak arttır onu yada hemen Papara hesabı aç. Amazon yurtdışı alışverişlerimi Papara ile yapıyorum.
Teşekkür ederim hemen deniyorum
Papara ile ödemeyi aldı fakat 91.628 japon yeni 6900 küsür TL yapıyor(kargo+vergiler gümrük vs dahil) fakat 7235 TL çekti neden acaba? Onların kuru farklı mı?

Son düzenleme:

Papara ile ödemeyi aldı fakat 91.628 japon yeni 6900 küsür TL yapıyor(kargo+vergiler gümrük vs dahil) fakat 7235 TL çekti neden acaba? Onların kuru farklı mı?
Kuru yüksekten çekiyor lira ile ödeyince son aşamada. Olası kur yükselmesine karşı. Artan parayı geri yolluyorlar.

Geri
Yukarı