Amazon Japonya'dan ekran kartı alınır mı?

Yunus emrexx

Femtopat
Daha fazla  
Ben ekran kartı alacağım ama Amazon Japonya'da daha ucuz galiba. para birimi anlamadım ama daha ucuz diyorlar RTX 2060 orada kac para ?mesela burada TL bazında bir de sıkıntı olur mu gelmeme veya dolandirilma gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı fiyatlarına siteye girerek bakabilirsiniz, Amazon Japonya genelde siparişi Türkiye'ye göndermeye üşeniyor ve hesabınızı banlıyor, bildiğim kadarıyla bu ban sonrası paranız iade ediliyor ancak sonuç olarak ürün almak biraz zor diyebilirim, alanlar da var tabi ki.

Ben ekran kartı alacağım ama Amazon Japonya'da daha ucuz galiba. Para birimi anlamadım ama daha ucuz diyorlar RTX 2060 orada kac para? Mesela burada TL bazında bir de sıkıntı olur mu gelmeme veya dolandirilma gibi?

Amazon jpden ürün almak diğer Amazon ülkeleri arasında en zoru kaç defa denedim ama hep ban yiyorsun fiyata geleceksek ekran kartı fiyatı aynı ama laptop fiyatları çok uygun.

Eklemek isterim ki Amazon Japonya'dan aldığınız ürünlerde yalnızca 1 ay garanti oluyor.
Fiyatlar dolayısıyla birçoğumuz garanti durumunu kafaya takacak konumda değiliz ancak teknoloji şans işi olduğu için yüksek fiyatlı işlerde kendinizi tamamen şansa bırakmanızı önermem.

Amazon jpden ürün almak diğer Amazon ülkeleri arasında en zoru kaç defa denedim ama hep ban yiyorsun fiyata geleceksek ekran kartı fiyatı aynı ama laptop fiyatları çok uygun.

Bu fiyatı değişim bi para birimi anlamadım y ye benzer bisey nasıl anlayabilirim

Geri
Yukarı