Amazon Japonya'dan ekran kartı alınır mı?

wildornot

Hectopat
Daha fazla  
Amazon JP'den Zotac trinity RTX 3070 Ti OC sepete ekledim fiyat olarak 113.011 yen çıkıyor. almak mantıklı mıdır?
Ekstra ücret falan çıkar mı?
(Satıcı: Amazon Japonya)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220412-230840_Chrome.jpg
    Screenshot_20220412-230840_Chrome.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer fiyat'a gümrük vergisi de dahilse sorun olmaz ama gümrük dahil değilse + vergi ödersin ve garantisi Japonya'ya bağlıysa sıkıntı olur. alırken Avrupa garantili almaya özen gösterin.

Başka bir ücret çıkmaz satıcı Amazon olduğu sürece. Tüm ücretleri sepette ödersin gerisi çayını kahveni alıp kargonun evine gelmesini beklemek.

Son düzenleme:
Ayrıca Amazon. Jp'den ürün alınır mı öncelikle şunu bilmeniz gerek aldığınız ürünün çok uyguna gelmesi lazım çünkü bir riske giriyorsunuz Amazon. Jp'den alınan ürünlerin garantisi yok sadece 30 gün iade hakkınız var ama orasıda muamma ürün arızalı gelirse nasıl göndereceksin PTT Kargo ile gönderirsen bile yüksek fiyatlar çıkarabilir ulaşabilir mi japonyaya bilmiyorum Amazon karşılar mı kargo ücretini onu da bilmiyorum amazon.de mesela karşılıyor her neyse.

Ekstra ücret çıkmaz ancak banka sizden komisyon keser yen'i dolar/euro/TL'ye çevirmek ekstre çeşidinize bağlı olarak.
Ayrıca Amazon. Jp'den ürün alınır mı öncelikle şunu bilmeniz gerek aldığınız ürünün çok uyguna gelmesi lazım çünkü bir riske giriyorsunuz Amazon. Jp'den alınan ürünlerin garantisi yok sadece 30 gün iade hakkınız var ama orasıda muamma ürün arızalı gelirse nasıl göndereceksin PTT Kargo ile gönderirsen bile yüksek fiyatlar çıkarabilir ulaşabilir mi japonyaya bilmiyorum Amazon karşılar mı kargo ücretini onu da bilmiyorum amazon.de mesela karşılıyor her neyse.
Yepyeni kart neden bozulsun bir şey olmaz.

Ekstra ücret çıkmaz ancak banka sizden komisyon keser yen'i dolar/euro/TL'ye çevirmek ekstre çeşidinize bağlı olarak.

Bunu siz bilemezseniz belki kart üretim hatasıdır nereden bileceksiniz.
Veya kısa devreyle filan bozuldu ( veya yandı ) bunun sonucunda ne yapacak elinde mi kalsın.

Sosyalde son 1 haftada garantisiz kart mağduru 2-3 kişi gördüm. Bu kartlar Allah katından çıkmıyor sonuçta bir sıkıntı olduğunda muhatap bulamayıp arızalı kartla kalıyorsun, forumlarda çözüm arayıp millete ne yapılır, nasıl çözülür diye sorup umutsuzca cevap arıyorsun.

Geri
Yukarı