Amazon Japonyadan Ürün Almak

sLord

Kilopat
Amazon amerikadan birçok siparişim oldu fakat şuan Corona sebebiyle gönderimi kapamış. Japonyadaki amazondan sipariş verdiğimizde gene aynı prosedür mü geçerli? Satıcılar Amazon.co.jp diye geçiyor. Ödeme sayfasında kargo ve vergileri yen cinsinden gördüm fakat ürün türkiyeye giriş yaptığında Japonyadan geldi diye gümrükte ekstra bir vergi veya herhangi bir problem yaşanır mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam ödeme ekranına yönlendirmiyor mu sizi? Çünkü ürünü sepetinize ekleyip siparişi tamamlaya bastığınızda eğer giriş yapmadıysanız üyeliğiniz ile giriş sayfasına yönlendiriyor. Girişten sonra ödeme ekranına gelince adres, fatura adresi ve ödeme yöntemi girmenizi istiyor eğer önceden kayıtlı bir şey yok ise. Ya da hesabınıza kaqrt kayıt edip oradan yapabilirsiniz.

Hocam ödeme ekranına yönlendirmiyor mu sizi? Çünkü ürünü sepetinize ekleyip siparişi tamamlaya bastığınızda eğer giriş yapmadıysanız üyeliğiniz ile giriş sayfasına yönlendiriyor. Girişten sonra ödeme ekranına gelince adres, fatura adresi ve ödeme yöntemi girmenizi istiyor eğer önceden kayıtlı bir şey yok ise. Ya da hesabınıza kaqrt kayıt edip oradan yapabilirsiniz.

Tekrar sipariş geçtim bu sefer oldu ama:D bu seferde hesabıma ban atmışlar:D önceki siparişi iptal ettim diye:D neyse oranın garantisi bir aymış zaten bekliycem başka yerden artık.

Tekrar sipariş geçtim bu sefer oldu ama:D bu seferde hesabıma ban atmışlar:D önceki siparişi iptal ettim diye:D neyse oranın garantisi bir aymış zaten bekliycem başka yerden artık.

Merhabalar, yani Amazon.co.jpden ürün satın aldınız mı? Ben de alacağım ama hiç güvenemiyorum nedense.

Merhabalar, yani Amazon.co.jpden ürün satın aldınız mı? Ben de alacağım ama hiç güvenemiyorum nedense.

Site satıcı Amazon jp olunca sorun olmuyor vergi falan cıkmıyor hesaplayıp öyle ekleniyor tutara:D ama sürekli ban atıyorlar neye göre attıkları da belli değil yine ban yedim: Dama alanlar var çok uyguna geliyor 5200TL TR fırsatcılarına göre:d 1 ay iade etme hakkı veriyor ama genel garantisi yok yani:D garantili istiyorsanız Avrupa Amazon'lara ya da yerli sitelerden fahiş fiyata alabilirsiniz:D

Merhabalar. Ben ürünü almak için sepete eklediğimde o adrese teslimat yapamıyoruz diyor. Yani Türkiye'ye göndermiyorlar sanırım. Alabilen var mı? Ve neden göndermiyorlar?

Merhabalar. Ben ürünü almak için sepete eklediğimde o adrese teslimat yapamıyoruz diyor. Yani Türkiye'ye göndermiyorlar sanırım. Alabilen var mı? Ve neden göndermiyorlar?

Japonya içerisine gönderiyor satıcıyla alakalıdır satıcısı Amazon co jp olanlar genelde TR gönderiyor:D

Yeni konular

Geri
Yukarı