Amazon.jp Ekran kartı almak

Üç gün sonra ödeme alındığı bile olmuştu benden. Yıllardır amazonun farklı ülke hizmetleri üzerinden alışveriş yaparım. Kargoya verileceği zaman ödeme alınacaktır. Amazon prosedürleri normal sitelerden biraz farklı.
Bir aksilik olmadan şu karta sahip olmak istiyorum artık. Amazon.jp biraz sıkıntılıymış okuduğum kadarıyla beni endişelendiren sadece bu

Önce kontrol edip işlem sırasına alındı. Kart aktif olduğundan bir sorun görülmeyip ödemenin tamamı bir süre sonra alınacak. Fakat forumda çok denk geldim amazonun banladığı hesaplara. Benim üyeliğim 2013 yılından kalma bir üyelik. Yeni kayıtların neden banlandığı hakkında bir bilgim yok.

Önce kontrol edip işlem sırasına alındı. Kart aktif olduğundan bir sorun görülmeyip ödemenin tamamı bir süre sonra alınacak. Fakat forumda çok denk geldim amazonun banladığı hesaplara. Benim üyeliğim 2013 yılından kalma bir üyelik. Yeni kayıtların neden banlandığı hakkında bir bilgim yok.
Tahminimce banlanan hesaplar Türkçe karakter isim girildiğinden oluyor yada ödemede aksaklıklar ben artık böyle düşünmeye başladım.

Ben olsam sırf daha ucuz diye böyle maceralara girmezdim:

O değil de aşırı ucuz değil mi?

O değil de aşırı ucuz değil mi?
Hocam zaten ucuz olduğu için ordan almaya çalışıyorum Türkiye’deki ahlaklı satıcılarımız 3-4 bin TL üstüne eklemeden satmıyor
Ayrıca Sipariş alındı görünüyor ama hala çekilmedi para hesabımdan aynı şekilde tekrar ödeme yönteminizi değiştirin uyarısı aldım

Dosya Ekleri

• 09EBE7BC-E482-45C2-A6F9-C4AB843A6A14.jpeg
    09EBE7BC-E482-45C2-A6F9-C4AB843A6A14.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 100
Hocam zaten ucuz olduğu için ordan almaya çalışıyorum Türkiye’deki ahlaklı satıcılarımız 3-4 bin TL üstüne eklemeden satmıyor
Ayrıca Sipariş alındı görünüyor ama hala çekilmedi para hesabımdan aynı şekilde tekrar ödeme yönteminizi değiştirin uyarısı aldım
Hocam kart elinize ulaştı mı? ben de şuan hata alıyorum da, parayı ne zaman çekti

Yeni konular

Geri
Yukarı