Çözüldü Amazon Kargo: "Action Required from Customer"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelmiştir. i-Parcel direk kargo uçağıyla getirtiyor. Senin kargon eğer Türkiye'ye gelecek olan kargo uçağının kalkışına yakın bir tarihe denk geldiyse direk Türkiye'ye inmiş olabilir. :)

Gelmiştir. i-Parcel direk kargo uçağıyla getirtiyor. Senin kargon eğer Türkiye'ye gelecek olan kargo uçağının kalkışına yakın bir tarihe denk geldiyse direk Türkiye'ye inmiş olabilir. :)
Güzelmiş. :) Ben PTS ile iletişime geçip adresimi yeniden verdim. Neden yeniden istediklerini anlamıyorum. Vermiştim, her neyse. PTS'nin sitesinden de kargomu aratıyorum:
  • 28 Eki 2014, Salı 09:06 Gönderi Bilgisi Veri Girişi Yapıldı
  • 28 Eki 2014, Salı 09:13 Adres Yanlış, PTS ile Temasa Geçiniz
İstediklerini yaptım. Artık beklemem kaldı geriye. Ne uğraştırıcı işmiş be bu Amazon'dan alışveriş. :) Birde iletişime geçtiğim e-posta bu: [email protected]
Doğru adres değil mi? PTS'nin iletişim bölümünde müşteri hizmetleri olarak bu adres verilmiş de?

Son düzenleyen: Moderatör:
İletişim
Paket Taşımacılık Sistemleri ve Tur.Bil.Tic.A.Ş.

E-Posta: [email protected]
E-Posta: [email protected]
Müşteri Hizmetleri: [email protected]
Satış: [email protected]
Hava Kargo: [email protected]
İthalat: [email protected]
Muhasebe: [email protected]

Bu bilgiler bulunmakta adresinde.
Evet doğru adrese atmışım sanırsam. Ama keşke İ-parcel kadar hızlı cevap verseler şu e-postalara. İ-parcele attığım e-postaya 5 dakika geçmeden cevap gelmişti.

uploadfromtaptalk1414840878206.jpg

Hoş geldin G930. :LOL:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. PTS'den nasıl bir sonuç aldınız? Açıklar mısınız?
Adresimde şehir ve semtin eksik olduğunu iddia ettiler. Bende adresimi geri e-posta olarak yolladım. Ardından Yurtiçi Kargo'ya teslim edildi ve bana kargo takip numarası verildi. 1 günde de geldi ürünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı