Amazon kargo ne zaman gelir?

enesayd07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce kargo ne zaman gelir? E-yooso Z11 aldım arkadaşların tavsiyesi ile.
@GWESJRMss

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230808_151242_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20230808_151242_Amazon Shopping.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 72
Amazon.de üzerinden iki alışverişim oldu, biri 5 diğeri 8 günde elime ulaşmıştı. Ortalama bir hafta diyebilirim ama belki daha fazla sürer bilemiyorum.

@elliee Siz İstanbul'da yaşıyorsunuzdur erken gelmiştir. Arkadaş yaşıyordur Şırnak'ta daha geç gelir.

Genel de yurtdışı siparişleri 3 günde ülkeye giriş yapar ve yerel kargo firmasına teslim edilir. Sonrası yaşadığınız konuma göre belki aynı gün, belki de 3-4 gün sonra gelir.

@elliee Siz İstanbul'da yaşıyorsunuzdur erken gelmiştir. Arkadaş yaşıyordur Şırnak'ta daha geç gelir.

Genel de yurtdışı siparişleri 3 günde ülkeye giriş yapar ve yerel kargo firmasına teslim edilir. Sonrası yaşadığınız konuma göre belki aynı gün, belki de 3-4 gün sonra gelir.
ankarada yaşıyorum 3 4 günü geçmez gelmesi kargonun

@elliee Ben de İstanbul'da yaşıyorum. Sabah saatinde sipariş verirsem aynı gün teslim alıyor, öğleden sonra sipariş edersem ertesi gün teslim alıyorum. Demek istediğim yerine göre süresi değişiyor. Ama yurtdışı olduğu zaman 1-2 gün ekleniyor otomatikman.

Tabii rekor gene Amazon'da sanırsam. Bir arkadaş konusunu açmıştı. Amazon'da bir Avrupa mağazasından aldığı ürünü ertesi gün teslim almıştı.

Geri
Yukarı