Amazon kargo ne zaman gelir?

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Amazon'dan yurt dışından ilk defa sipariş verdim. 5 gündür hiçbir işlem yok. Normal midir?

Dosya Ekleri

• IMG_7138.jpeg
    IMG_7138.jpeg
    160,1 KB · Görüntüleme: 104
Ben Amazon EU üzerinden klavye aldım ve 1 haftada geldi. 3gün önce ikincisini sipariş ettim. O da tahminen 3-4 güne elime ulaşır. Kolay gelsin getirecekse çok beklemezsiniz. Şehrinize ulaştığı gün teslim ediyorlar.

Ben Amazon EU üzerinden klavye aldım ve 1 haftada geldi. 3gün önce ikincisini sipariş ettim. O da tahminen 3-4 güne elime ulaşır. Kolay gelsin getirecekse çok beklemezsiniz. Şehrinize ulaştığı gün teslim ediyorlar.

Kolay gelsin getirecek gözüküyor hocam bende klavye sipariş ettim geçen hafta salı tahmini 14 Aralık gözüküyor umarım o kadar sürmez.

Kolay gelsinin sitesinden sorguladım şimdi kargo operasyon merkezinde gözüküyor. Tahmini teslimat tarihide yarın gözüküyor umarım gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı