Amazon kart olmadan alışveriş yapılabilir mi?

Gchould

Hectopat
Babam konu karttan alışverişe geldiğinde çok güvensiz olduğu için kartla alamıyorum, o yüzden kartsız bir şekilde almam gerekiyor. Hediye kartları sadece Amazon hesabıma yükleyerek satın alabilir miyim?

Babam konu karttan alışverişe geldiğinde çok güvensiz olduğu için kartla alamıyorum, o yüzden kartsız bir şekilde almam gerekiyor. Hediye kartları sadece Amazon hesabıma yükleyerek satın alabilir miyim?
Hocam nays uygulamasından kendi adınıza hesap açın babanız parayı o hesaba havale yapsın sizde o sanal karttan alışveriş yapın.

Hocam en iyisi babanızla görüşün Amazon dünyanın en güvenilir alışveriş sitelerinden birisi diye ikna olabilir birazcık araştırma yaparsa. Ayrıca Amazon'un uygulamasıda var çünkü artık dijital alışverişlerin başlama çağına geliyoruz artık internetten alışveriş yapmak çok normal.

Ama asıl konuya gelirsek sanal kart oluşturabilirsiniz ininal veya Papara'dan.

Hocalarım Türkiye'de olmadığın için sanal kart açmam mümkün değil maalesef, burada 18 altına kart vermiyorlar bildiğine göre.

Not: sanal hakkında bilgim yok.

Hocam en iyisi babanızla görüşün Amazon dünyanın en güvenilir alışveriş sitelerinden birisi diye ikna olabilir birazcık araştırma yaparsa. Ayrıca Amazon'un uygulamasıda var çünkü artık dijital alışverişlerin başlama çağına geliyoruz artık internetten alışveriş yapmak çok normal.

Ama asıl konuya gelirsek sanal kart oluşturabilirsiniz ininal veya Papara'dan.

Hocam konusunu açtım ama direkt olmaz dedi başladığım anda.

Hocam nerede yaşıyorsunuz.
Almanya hocam.

Hocalarım Türkiye'de olmadığın için sanal kart açmam mümkün değil maalesef, burada 18 altına kart vermiyorlar bildiğine göre.

Not: sanal hakkında bilgim yok.
Babanız kendi hesabından ek sanal kart açabilir. Bakiyesini 0 ayarlar, her alışveriş öncesi alışveriş miktarını atar kartın içine.

Yeni konular

Geri
Yukarı