Amazon karttan para çekilmiyor ve ürün iptal ediliyor

şarapçı melih

Centipat
Yer
Aydın
Merhaba herkese. Amazon'dan bir sipariş vermeye çalıştığımda karttan para çekilmiyor. Ödeme yöntemini güncelle diyor, güncelliyorum ama sipariş bekleniyor onlaylanmıyor ve en sonunda iptal ediliyor. Sanal kart açıp denedik. Anakartla da denedik ancak 2 türlü de olmadı. Sizce sebebi nedir? Ürün daha fazla zam almadan almak istiyorum. (9.000 TL'den 9.500e çıkmış bu sabah ve Trendyol'da da dün 9.000 TL idi ve bugün Trendyol'da 12K olmuş)

Yanlış hatırlamıyorsam https://www.amazon.com.tr/contact-us şuradan direkt gönderebilirsin.

Teşekkürler hocam ben saat 13.20'de yolladım hala cevap gelmedi en son çare annemin kartıyla deneyeceğiz olmazsa telefonla ararım Amazon'u.

Mail adresinizi kontrol edin. Fiziksel sipariş engeli yemiş olabilirsiniz.

Daha demin tekrar denedim ve bu sefer mail geldi. İlk başta sipariş bilgileri falan geldi. Ama sonrasında iptal edildiği yazdı mailde. Sebebi ise doğru banka bilgilerini girmediniz diyor. Ben dün aynı kartla vatandan ve Trendyol'dan alışveriş yaptım ancak böyle bir hata vermedi onlar. Sanırım alamayacağım ürünü, çünkü stokta 13 adet kalmış ve akşam 11e kadar ürün tükenir herhalde babam eve gelene kadar:(

Son düzenleme:
Daha demin tekrar denedim ve bu sefer mail geldi. İlk başta sipariş bilgileri falan geldi. Ama sonrasında iptal edildiği yazdı mailde. Sebebi ise doğru banka bilgilerini girmediniz diyor. Ben dün aynı kartla vatandan ve Trendyol'dan alışveriş yaptım ancak böyle bir hata vermedi onlar. Sanırım alamayacağım ürünü, çünkü stokta 13 adet kalmış ve akşam 11e kadar ürün tükenir herhalde babam eve gelene kadar:(
Nays-papara tarzı bir uygulama ile deneyin birde.

Geri
Yukarı