Kitap Amazon Kitaplarda 4 Al 1 Öde🔥

Bu kitaplarda stok bitmez çünkü Amazon ile Can Yayınları’nın ortak baskısı bu seri. Amazon da sürekli yeni kampanyalar yapıyor bu seri için. Ben daha önce 10 tane almıştım 30 TL’ye gelmişti, şimdi 28 tane aldım 56 TL’ye geldi. Her biri bir oturuşta okunacak uzunlukta kitaplar ve çoğu gerçekten büyük yazarların kitapları. Hiç okumasam bile yakındaki ilçe kütüphanesine bağışlarım tanesi 2 TL para değil, su bile alınamıyor artık 2 TL’ye.

bir okula yardım için almıştım. ancak eksikler vardı bir kaç tanesini alamamıştım. tamamladım teşekkürler.
12321.PNG

Son düzenleme:
Amazon siparişleri bazen birkaç parçaya bölüyor uzun siparişlerde. Alta bakarsan siparişin devamı var büyük ihtimal.

Ama onlarda sipariş numarası değişmiyor, arkadaşın attığı görselde alttaki siparişin numarası farklı. Muhtemelen 20 parçalık ürünün tamamı aynı kitaplar değil, farklı ürün grupları da varsa ondan öyle tutmuştur.

Ama onlarda sipariş numarası değişmiyor, arkadaşın attığı görselde alttaki siparişin numarası farklı. Muhtemelen 20 parçalık ürünün tamamı aynı kitaplar değil, farklı ürün grupları da varsa ondan öyle tutmuştur.
Şimdi fark ettim. Her üründen 4 tane almış. Çeşit olarak 20. Yani doğru hesap ama 4'le çarpman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı