Amazon Music kartımdan onayım olmadan para çekmiş

tamamdır numaraları nedir

para iadesi alabilirmiyim peki
Evet hocam kesinlikle alabilirsiniz. Bu harcama size ait değil, umarım çalıntı kart olayına girmemişsinizdir. Müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için Amazon hesabı açmanız lazım hocam. İki dakikalık vallaha, paranız iade olur.

Evet hocam kesinlikle alabilirsiniz. Bu harcama size ait değil, umarım çalıntı kart olayına girmemişsinizdir. Müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için Amazon hesabı açmanız lazım hocam. İki dakikalık vallaha, paranız iade olur.

açtım şimdi

para iadesi kaç gün sürüyor?

açtım şimdi

para iadesi kaç gün sürüyor?
3-8 gün sürüyordu hocam. Şimdi o sayfaya gelin, o sayfada bir buton var. Başka bir konuda yardım diyin. Sonrasında diğer diyin, bize ulaşın kısmına gelin. Oradan mesaj talep edin diyin ondan sonra müşteri hizmetlerine durumu anlatın.

Yav arkadaş ben istesem de Amazon müzik hesabı açamıyorum. 🤣🤣 Farklı ülkede hesap açınca da o ülkeye ait kredi kartı istiyor yine olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı