Amazon NitroPC- Oyun Advanced Nitro 21.000 TL'ye uygun mu?

Aradaşlar bunu iptal edersem iade süreci vs yine beklemem gerekecek. Fiyatını göz ardı edersek bu sistem kaç sene götürür?

Aradaşlar bunu iptal edersem iade süreci vs yine beklemem gerekecek. Fiyatını göz ardı edersek bu sistem kaç sene götürür?
Paranızı yanlış harcamış olursunuz. İptal etmenizi öneririm. Fiyatını göz ardı etmek saçma olur. O paraya çok daha uzun süre götürecek sistem toplanabilir ki attım.

Toplam Fiyat = 22105 TL.

RAM'i 16 alıp HDD veya 1TB SSD alınabilir. Fakat benim kişisel önerim böyle.
RAM'dan kısıp anakartı B550-A Pro yapabilir. Hazır aynı fiyata XPG Plylon 650W PSU alabilir.
-Abil/-ebil değil direk yapsın.

RAM'dan kısıp anakartı B550-A Pro yapabilir. Hazır aynı fiyata XPG Plylon 650W PSU alabilir.
Her şeyi yapabilir o fiyatla :). Attığım PSU Pylon'dan iyi Core Reactor'den kötü bu arada.
Depolama arttırılabilir. Anakart değiştirilebilir. İşlemci soğutucu alınabilir. Artık nasıl harcamak istiyorsa. Her türlü satın alınan sistemden iyi olur.

Her şeyi yapabilir o fiyatla :). Attığım PSU Pylon'dan iyi Core Reactor'den kötü bu arada.
Depolama arttırılabilir. Anakart değiştirilebilir. İşlemci soğutucu alınabilir. Artık nasıl harcamak istiyorsa. Her türlü satın alınan sistemden iyi olur.
RTX 2060'ın değeri mining olmasa maksimum 5K falan olması lazım

İadeyi gerçekleştirdim sistem önerilerine bakıyorum
Max bütçem:22.000 TL
Ayrıca en geç 1 mayısta elimde olmalı
İadeyi gerçekleştirdim sistem önerilerine bakıyorum
Max bütçem:22.000 TL
Ayrıca en geç 1 mayısta elimde olmalı
edit;iade ne zaman gerçekleşir tahmini

Geri
Yukarı