Amazon ödeme problemi

Dustin

Hectopat
650 TL'ye monitör almaya çalışıyorum fakat defalarca denememe rağmen aynı hatayı veriyor. Kartım Online alışverişe açık ve banka kartı. Daha önce yaşayan var mı? İndirim bitmeden almak istiyorum ürünü Google'da herhangi bir çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka kartı ile ben de sorun yaşamıştım, 3D Secure kullandığından dolayı. Yanlış hatırlamıyorsam Amazon 3D Secure yerine kendi güvenlik sistemini kullanıyor. 3D secure kullanmadan kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Harcama yapacağınız 650 TL'yi kredi kartına aktarın ve böyle alışveriş yapın.

Bankanız 3D Secure olmadan alışveriş yapmanıza izin veriyorsa, konuşup kapattırabilirsiniz.

Banka kartı ile ben de sorun yaşamıştım, 3D Secure kullandığından dolayı. Yanlış hatırlamıyorsam Amazon 3D Secure yerine kendi güvenlik sistemini kullanıyor. 3D secure kullanmadan kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Harcama yapacağınız 650 TL'yi kredi kartına aktarın ve böyle alışveriş yapın.

Bankanız 3D Secure olmadan alışveriş yapmanıza izin veriyorsa, konuşup kapattırabilirsiniz.
3D'ye kapattıracağıma hiç almam daha iyi. Bildiğiniz intihar gibi birşey bu. Kredi kartı ile deneyeceğim.
Ziraat Kart ile bende sorun yaşamıştım sinirlenip bilgisayar toplamayı ertelemiştim hatta.
Bende Ziraat ile deniyorum,vadesiz hesap. Genel bir sorun sanırım.
Düzenleme: Kredi kartı ile çekim yaptım fakat kart hareketlerine düşmedi. Herhangi bir para çekildi mesajında gelmedi ama ben siparişi satın aldıktan sonra kartı online alışverişe kapattım çünkü kart annemin ve böyle şeylerden pek hoşlanmaz. Sıkıntı olur mu? Siparişin onaylanmaması gibi?
Düzeneleme2: Daha bu yazıyı gönderdiğim an ödemeniz reddedildi diye mesaj geldi 😅.
Düzenleme3: Kartı Online alışverişe tekrar açtım para hesabımdan çekildi. Konu kilitlenebilir, teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı