Amazon Oral-B elektrikli diş fırçası alınır mı?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Bu ürünü 'çok satanlar' konusunda paylaşmışlar. Sizce alınır mı? İlk kez elektrikli diş fırçası kullanacağım. Fiyatına değer mi? Alternatif bir öneriniz var mı?

Ben aldım 3-4 ay önce. Bence alınır, normal fırçaya göre arada çok fark var. Dişleriniz hassas ise yanında helen "soft-hassas" tam ismini hatırlayamadığım başlık ile değiştirin. "derin temizlik" gibi bir ismi olan yeşilli başlık biraz sert.

Ben aldım 3-4 ay önce. Bence alınır, normal fırçaya göre arada çok fark var. Dişleriniz hassas ise yanında helen "soft-hassas" tam ismini hatırlayamadığım başlık ile değiştirin. "derin temizlik" gibi bir ismi olan yeşilli başlık biraz sert.

Satın aldığım fiyata baktım şimdi, Temmuz'da 280 liraya almışım indirimle. Şu anda 480 lira galiba. Yani bu fiyata da alınabilir belki. Ben daha önce de oral b şarjlı diş fırçası almıştım 6-7 yıl oluyor ve hala çalışıyor. O şekilde bakarsanız olaya o zaman alınabilir.

Son düzenleme:
Tavsiyeniz için teşekkürler. Almak mantıklı olacak o zaman uzun süredir normal diş fırçası kullanıyorum ve hiç elektirikli deneyimim olmadı. Umarım daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı