Amazon paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı ne demek?

eyüpcan49

Decipat
Daha fazla  
Tahmini teslimat 18 Mayıs ama daha önceden elime ulaşma ihtimali var mıdır?

IMG_0234.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuduğunuzdan da mı anlamıyorsunuz anlamıyorum ki? Başka kargo firmasına aktarılmış işte. Yurtdışından gelmiş. Türkiye için kargo şirketi pakrti devralmış. 18e kadar gelir mi dersen orası muamma. Seçim vs. Belli olmaz.

Güncelleme “paket son teslim istasyonuna ulaştı” yazıyor diğer konulara baktığımda 2-3 gün içerisinde geliyor denmiş.

İstanbul'a kadar yanlış hatırlamıyorsam kerry logistics tarafından getiriliyor. Orada kolay gelsin devralıyor paketi. Bu hafta içinde geleceğini düşünüyorum.

Kolay gelsin hafta sonu çalışıyor mu?

Son düzenleme:
Güncelleme “paket son teslim istasyonuna ulaştı” yazıyor diğer konulara baktığımda 2-3 gün içerisinde geliyor denmiş.

Kolay gelsin hafta sonu çalışıyor mu?
Hocam Paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı yazdıktan kaç gün sonra kargo elinize ulaştı acaba?

Hocam Paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı yazdıktan kaç gün sonra kargo elinize ulaştı acaba?
Hocam konuyu ben de hortlatıyorum ama sizinki kaç gün sonra ulaştı? Benim sipariş 3 günde Almanya'dan Türkiye'ye geldi ancak 5 gündür (artık hangi taşıyıcı firma ise) adamların elinde duruyor. Müşteri hizmetleri ile 2 defa görüştüm fakat klasik cevapları veriyorlar. Yola çıkınca size taşıyıcı şirket tarafından SMS gelir vs vs. Kolay Gelsin'in gitmediği bölgelerde bu uygulanıyormuş.

Hocam konuyu ben de hortlatıyorum ama sizinki kaç gün sonra ulaştı? Benim sipariş 3 günde Almanya'dan Türkiye'ye geldi ancak 5 gündür (artık hangi taşıyıcı firma ise) adamların elinde duruyor. Müşteri hizmetleri ile 2 defa görüştüm fakat klasik cevapları veriyorlar. Yola çıkınca size taşıyıcı şirket tarafından SMS gelir vs vs. Kolay Gelsin'in gitmediği bölgelerde bu uygulanıyormuş.
2 ya da 3 gün sonra gelmişti sanırım tam hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı