Amazon'dan alınıp başka taşıyıcı firmaya aktarılan ürün nerededir?

NearDN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Amazon üzerinden vermiş olduğum Apple Pencil muadili ürünüm için dün saat 12.48 gibi “paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı” bir bilgi aldım Amazon kargo takibi üzerinden, kargo takip kodumu kolay gelsin firmasına girdiğimde “girdiğiniz numara ile kayıtlı gönderi bulunamadı” uyarısını alıyorum. Müşteri temsilcisini aradığımda başka bir firmaya verilmiş olabilir diyor. Şu durumda kimi arayacağım hakkında bir bilgim yok. Size bu mesajdan sonra ne kadar süre içerisinde geldi istanbuldayım bugün siparişin 8. günü tahmini teslimat salı günü ancak ürünüm nerede ve kimde en ufak bir fikrim yok.

Kolay Gelsin büyük ihtimal MNG Kargo'ya vermiştir. Yola çıktığında mesaj alırsınız ve genellikle de teslimat gününden daha erken gelir. Çok kere yaşadığım bir durum endişelenecek bir şey değil.

Kolaygelsin yaziyorsa Amazon'da Kolaygelsin'e verilecek. Kolaygelsin'de urunun ana depoya ulasmadan ya da dagitima cikmadan takip edemiyorsun. Beklemen gerek.

Kolaygelsin yaziyorsa Amazon'da Kolaygelsin'e verilecek. Kolaygelsin'de urunun ana depoya ulasmadan ya da dagitima cikmadan takip edemiyorsun. Beklemen gerek.

Kolay Gelsin müşteri hizmetleriyle görüştüğümde onlar da bilgi veremiyorlar. Benim ürünümde var uçakla İstanbul'a gelen ama hiç endişem yok. Her türlü elimde olacak hatta araştırdığım kadarıyla 1 nisan bana ulaşma tahmini ama gümrük muhabbetine girince maksimum 5 güne lime ulaşacak diye düşünüyorum. O da haftasonuna denk geldiğim içindir. Onun haricinde de bize sms gelmediği süreçte heyecan yapmak lazım. SMS aldığımız noktada sorun yok. Amazon da kolay gelsin firması da bu konularda çok güncellik göstermiyor ne yazık ki...Ben de kendi sürecimden sonra bilgi paylaşacağım.

Kolay gelsin müşteri hizmetleriyle görüştüğümde onlar da bilgi veremiyorlar. Benim ürünümde var uçakla İstanbul'a gelen ama hiç endişem yok. Her türlü elimde olacak hatta araştırdığım kadarıyla 1 Nisan bana ulaşma tahmini ama gümrük muhabbetine girince maksimum 5 güne lime ulaşacak diye düşünüyorum. O da hafta sonuna denk geldiğim içindir. Onun haricinde de bize SMS gelmediği süreçte heyecan yapmak lazım. SMS aldığımız noktada sorun yok. Amazon da kolay gelsin firması da bu konularda çok güncellik göstermiyor ne yazık ki...ben de kendi sürecimden sonra bilgi paylaşacağım.

Hocam anlik kargo numaram girildi sonunda yarin gelecek diyor.

Geri
Yukarı