Amazon paketim sitesi ne işe yarar ?

Ben de merak ediyorum o konuyu, galiba Amerika'da SafeHouse'ları olan bir şirket.

Amazonpaktim.com Ebaypaketim.com kendileri adına sipariş verip kargo kendilerine ulaştığında yolluyorlar çok düşük bir miktar alacağın ürüne göre vade farkı ödüyorsun. Denemedim ama çalışma prensipleri bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Sitemiz üzerinden tamamlamış olduğunuz siparişleriniz satın alma uzmanlarımız tarafından sizin icin tedarik edilir. Siparişleriniz depomuza ulaştıktan sonra Türkiye adresinize gönderilmeden evvel kalite kontrolleri yapılır ve ağırlığı hesaplanır. Hesaplanan ağırlığa göre oluşan uluslararası kargo bedeli tarafınıza iletilir. Yurtdışından Türkiye'ye gerçekleştirilen en uygun kargo bedelleriyle 3 iş günü içerisinde teslim edilecek paketinizin kargo bedelini ödedikten sonra kargonuz tarafınıza teslim edilmek üzere sevk edilir."

Burada açıklamış. Ama hesaplama neye göre yapılacak belirtmemiş.

Sitesinde hesaplayıcısı var alacağın ürünün DM2 üzerinden hesaplayıp ürünün asıl ücretini yazıp ne ise ona göre hesaplıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı