Amazon Para Çekmedi

• Konuyu başlatan kori
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 21B

kori

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2 saat önce Amazon.com'dan Razer Deathadder Chroma sipariş ettim. 54 Dolar + Kargo ücreti ile 61 yolar oldu yani yaklaşık 193 TL. Worldcard sanal kart ile aldım ama limit açmama gerek kalmadan ürünü satın aldım, hata vermedi. Limit açmadığımı farkedip yaklaşık 15 dakika sonra 200 Tl limit açtım. Herhangi sorun çıkar mı?
Bir de bedava 1 aylık Amazon Prime almıştım ama kargo süresi 20 gün yazıyor. Fazla uzun değil mi?

Bende şöyle bir şey anlatayım karta 150 TL yüklemiştim. Sipariş 156 TL gibi bir şey tuttu ve siparişi tamamladım ilk siparişi onaylamış gibi oldu ve ben ödeme tamamlandı sandım ancak bir kaç saat sonra 'Payment Revision Needed' dedi ve karta 50 TL daha yükledim. Bu sefer ödeme onaylandı.

Ben 2 tane saat almıştım, bedava kargoydu sanırım senin gibi 20 gün yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sipariş onaylandıktan 12 gün sonra elime ulaştı.

Bende şöyle bir şey anlatayım karta 150 TL yüklemiştim. Sipariş 156 TL gibi bir şey tuttu ve siparişi tamamladım ilk siparişi onaylamış gibi oldu ve ben ödeme tamamlandı sandım ancak bir kaç saat sonra 'Payment Revision Needed' dedi ve karta 50 TL daha yükledim. Bu sefer ödeme onaylandı.

Ben 2 tane saat almıştım, bedava kargoydu sanırım senin gibi 20 gün yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sipariş onaylandıktan 12 gün sonra elime ulaştı.
Çok saolun. Yarına kadar bekleyeceğim.

Amazon.com bizim sitelerimiz gibi çalışmıyor. Öncelikle sipariş verdiğiniz ürünün stoklarını kontrol edip kargoya hazır hale getiriliyor. Sonrasın da sizden para çekimini yapıyorlar. Bizim sitelerimizde ki gibi önce para sonra kargo değil. :)
Bekleyin biraz çekim yapılacaktır.

Yeni konu açmak istemedim.Az önce bir adet kulaklık sepete ekledim,Amazon.de üzerinden.Yanlışlıkla öde butonuna bastım ve satın almış oldum.Hemen iptal ettim.Ücreti hesabımdan çekmedi.Acaba sonra mı çekilip iade edilecek?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı