Çözüldü Amazon Prime para çekmedi

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Amazon Prime üyeliğim dün bitti ancak hala para vs. çekilmedi. Üstüne 8 TL iade aldım. Bu birikiyor mu? İptal edersem para yükleyince ya da iptal etmesem para yükleyince çeker mi parayı?

Çözüm
İade almanızın sebebi ilk ay ücretsiz olması. Eğer üyeliğinizi iptal etmeyip devam ettirirseniz parayı her ay günü geldiğinde düzenli olarak çeker.
Şimdi iptal ettim ancak 7.90 kuruş hesabınıza iade edilir dedi. Para ödemedim. Gelmez de mi? Umarım gelmez.

Hocam merak etmeyin iade alsanız da almasanız da parayı ödemeseniz bile birikmiyor. 1 ay daha size sınır tanıyıp hesabınız kapanıyor. Aynı Netflix'teki gibi. İstediğiniz zaman parasını yatırırsınız açılır geri.

Zaten üyeliğinizi iptal etmişsiniz. Size para iadesi yapılıp hesabınız sonlandırılır. Bir daha ne zaman parayı öderseniz o zaman açılır.

Hocam merak etmeyin iade alsanız da almasanız da parayı ödemeseniz bile birikmiyor. 1 ay daha size sınır tanıyıp hesabınız kapanıyor. Aynı Netflix'teki gibi. İstediğiniz zaman parasını yatırırsınız açılır geri.

Zaten üyeliğinizi iptal etmişsiniz. Size para iadesi yapılıp hesabınız sonlandırılır. Bir daha ne zaman parayı öderseniz o zaman açılır.

Hesap kapanmasın ya alışveriş yapacağım daha.

Geri
Yukarı