Çözüldü Amazon Prime 30 Gün İçinde İptal Etmek Mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Evet son güne kadar istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Zamanında iptal etmezseniz kartınızdan dönemlik aidat ücreti çekebilir.

Bizzat denemesem kesin konuşmazdım. Prime aktifleştirip satın aldım ve 20-25 gün sonra iptal ettirdim. Prime etkinleştirince kartınızdan $1-3 kadar açık provizyon bedeli kesilebilir, bilginiz olsun.

Prime'ın asıl amacı Migros Kart gibi özel indirimlerden yararlanmak, bazı ürünlerde (Amerika içi) ücretsiz kargo özelliğinden yararlanmak. Türkiye için özellikle hızlı kargo parasını ödemediğiniz sürece normal şartlarda bir değişiklik olmaz. Amazon yetkilileri size kıyak geçip süreci hızlandırabilirler, bu da mümkün.

Ben yetkililerle görüştüm kargo ücretini sildirdim. Şimdi G430 sipariş edeceğim. Bakalım ne zamana gelecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı