Kariyer modu için FC 24 alınır mı?

emirhansener

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu bir soru değil tartışma konusu aslında. Ben şahsen kariyer modunu oynayan ve beğenmeyen birisiyim. Son zamanlarda sıfırdan çok genç kadro alıp 1M bütçe ile altyapılı bir takım kariyeri kurayım dedim zorluk ise 'efsanevi' idi. Şahsen zorlanacağımı biliyordum ama zorluğu artırdıkça saçma sapan şeyler dönmesi artık beni oyunu silmeye kadar itti. Kim ile oynarsanız oynayın olay şu; eğer ligin sonuncusuyla oynuyorsanız fakat o takım ofansif oynuyorsa yeniliyorsunuz, eğer ligin 1. si ile oynuyor ve rakibiniz defansif oynuyorsa gol atarsanız yeniyorsunuz çünkü size baskı yapmıyorlar.

Yani durum böyle saçmalıklardan ibaret. Hakem de zorluğa göre sapıtıyor. Örneğin siz topa basıyorsunuz ama foul alıyor rakip takım, sizin defansınıza arkadan kayılıyor, hatta o top ile devamında gol geliyor -bırakın foul ve kartı, avantaj bile verilmiyor- yani özetlemek gerekirse oyunda zorluk artırıyorsanız, yapay zekanın zorluğu artmıyor tamamen oyun 'kendimi daha ne kadar saçma hale getirebilirim' moduna giriyor. Bence paranızı geçtim, 1 saniyenizi bile bu oyunun kariyer moduna harcamamalısınız.

Aksini düşünen varsa saygı duyarım fakat şunu da eklemek gerekiyor ben FIFA'yı son birkaç yıldır oynuyorum ve kariyer moduna gram bir ekleme olmadığını, hatta her seferinde daha eksik bir sistem ile karşıma çıktığını da net şekilde söyleyebilirim. Kariyer modu aşığı olan biri olarak artık sanırım futbol oyunlarını bırakacağım çünkü 2 büyük firma vardı pes zaten batırdı yıllar önce bu işi, EA FC de sanırım rakibi olmadığı için gram umursamıyor yaptığı işi.

Umarım gelecekte bu oyunların eline kalmadığımız ve oynanabilir kariyer modu olan parasını hak edebilecek bir oyun, bir firma ortaya çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı