Amazon Prime deneme bitmiyor

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba. Şubat ayında Amazon Prime'ın ilk 1 ay ücretsiz olayını kullanıp içi boş sanal ininal kartı ile 1 ay kullandım. Daha sonra 2.ay yine deneme verdi ben de şaşırıp buraya konu açmıştım ininal'a 2 ay veriyor demişlerdi ben de iyi dedim. Az önce Twitch'de dolaşıp yayınlara bakıyordum ve bir yayında ekranda free subscribe diye bir buton çıktı ben de tıkladım ve 2.ayım bitmiş olmasına rağmen direk kanala abone oldu. Yayıncı falan teşekkür etti Prime ile abone olduğum için. Şubat ve Mart aylarında da farklı yayıncılara abone olmuştum Prime ile. Ben de bir bakayım deyip Amazon Prime Gaming sitesine girdim orada verilen LoL oyun içi kostüm şeyine tıkladım direkt hesabıma eklendi. Kart boş ve ininal olduğu için para çekemez zaten. Bu nasıl oluyor acaba? Her ay böyle ücretsiz yenilenirse süper olur benim için :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iyice bi' araştır sen onu. Çakallık yapayım derken bir bakmışsın donunu bile almışlar. Koskoca Amazon yemez.
Niye benim başıma bir şey gelsin ki? Ben onları kazıklamak için özellikle bir şey yapmadım denemeyi kullandım adamlar iptal etmemiş ben mi peşinden koşacağım onlar düşünsün.

Geri
Yukarı