Çözüldü Amazon Prime Gaming nasıl çalışır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chikrein

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100F
RX 6650 XT
Meslek
Öğrenci
Prime Gaming almak istiyorum ama sistemin nasıl çalıştığını çözemedim.
Sistem Game Pass gibi mi çalışıyor yoksa, sadece aylık verdiği oyunlarımı oynaya biliyoruz?
Oyunları oynamak için kendi launcherini mi kullanıyoruz yoksa anahtarla Steam Origin gibi platformlarda etkinleştiriyoruz?

amazon-prime-gaming-october-new-cropped-hed.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Prime Gaming bir oyun kütüphanesine sahip değil diye biliyorum. Aylık olarak oyun içi eşyalar vb. dağıtan bir sistem. Zaman zaman bedava oyunları da key vb. olarak hediye ediyor.
Prime Gaming almak istiyorum ama sistemin nasıl çalıştığını çözemedim.
Sistem Game Pass gibi mi çalışıyor yoksa, sadece aylık verdiği oyunlarımı oynaya biliyoruz?
Oyunları oynamak için kendi launcherini mi kullanıyoruz yoksa anahtarla Steam Origin gibi platformlarda etkinleştiriyoruz?

Eki Görüntüle 1793921
Verdiği oyunları steam, epic, gog, legacygames gibi platformlardan key olarak verdiği gibi Amazon Gaming'in kendi istemcisi üzerinden de verebiliyor. Sana oyunları aylık bedava verdiğinde kütüphaneye ekleyip, sonsuza kadar kullanma hakkına sahip oluyorsun. Eklemediğin oyun kütüphaneye dahil olmuyor.

Arkadaş GOG Games EA legacy gibi platformların oyunlarını değil de Prime oyunlarını yani key olarak verilmeyen oyunlardan bahsediyor. Amazon'un oyunları sende kalıyor istediğin zaman üyelik gerekmeksizin oynayabiliyorsun.

Konu çözülmüşdür. Cevap verenlere teşekkür ederim.(konuyu soru olarak açmadığım için çözüldü olarak işaretleyemiyorum.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı