Amazon Prime Gaming NFS Heat gibi oyunlar ne zaman gelecek?

louvain

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Amazon Prime Gaming'te NFS Heat dahil birkaç oyun daha ücretsiz verileceği haberini duydum fakat NFS Heat ne zaman ücretsiz olarak sunulacak? Bilgisi olan var mı? Birkaç gündür takip ediyorum fakat pek bir bilgi sahibi olamadım.

12-13 Temmuz tarihleri arasında gelecek. NFS Heat ve diğer oyunlar.

Diğer oyunlar geldi mi hocam?

Star Wars, NFS Heat, Mass Effect legendary Edition ve Grid Legends harici oyunlar 21 Haziran'da geldi. Bu oyunlar 12-13 Temmuz'da geliyor.

Mass Effect legendary Edition'ın bedava olması inanılmaz ya bilmeyenler için Mass Effect serisi bilim kurgu türünde RPG oyunlarının alası diyebilirim. Tek kötü yanı resmi Türkçe desteği yok yamalar falan çıkmıştı zamanında inşallah. Uyarlanabilir.

Süper bir üçlemeydi film tadında bir oyun serisi aldığınız her Karar'ın karaktere, hikayeye tüm galaksiye ciddi etkileri vardı.

Mass Effect legendary Edition'ın bedava olması inanılmaz ya bilmeyenler için Mass Effect serisi bilim kurgu türünde RPG oyunlarının alası diyebilirim. Tek kötü yanı resmi Türkçe desteği yok yamalar falan çıkmıştı zamanında inşallah. Uyarlanabilir.

Süper bir üçlemeydi film tadında bir oyun serisi aldığınız her Karar'ın karaktere, hikayeye tüm galaksiye ciddi etkileri vardı.

Amazon bedava verince kesin yamasını yapacak insanlar çıkacaktır. Ya da öyle umuyorum :D.

Türkçe yamaları mevcut. Ben sorunsuz şekilde legendary Edition oynamıştım Türkçe yama ile beraber.

Yeni konular

Geri
Yukarı