Çözüldü Amazon Prime Gaming yenileme ücreti iade edilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Prime Gaming deneme üyeliğim vardı iptal edecektim unutmuşum, param çekildi. Nasıl paramı geri alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Prime Gaming deneme üyeliğim vardı iptal edecektim unutmuşum, param çekildi. Nasıl paramı geri alırım?
Prime Gaming üyeliğinizi iptal etmek ve para iadesi almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Twitch Hesabınıza Giriş Yapın: Twitch Prime Gaming hizmetine erişim sağladığınız Twitch hesabınıza giriş yapın.
  2. Prime Gaming Ayarlarını Açın: Sağ üst köşede profil simgesine tıklayın ve "Prime Gaming" seçeneğini bulun. Bu seçeneği tıkladığınızda Prime Gaming kontrol paneline erişeceksiniz.
  3. Üyeliği İptal Edin: Prime Gaming kontrol panelinde, üyeliğinizi iptal etme seçeneğini arayın. İptal işlemi genellikle "Üyeliği İptal Et" veya benzer bir ifadeyle belirtilir. Üyeliğinizi iptal edin.
  4. Para İadesi İçin Destek İsteyin: Eğer üyeliğinizi iptal ettiyseniz ve hâlâ ücret çekildiyse, Twitch destek ekibi ile iletişime geçin. Bunun için Twitch'in resmi destek sayfasını ziyaret edebilir ve sorununuzu bildirebilirsiniz. Talebinizin işlenmesi birkaç gün sürebilir.
Not: Prime Gaming hizmeti ile ilgili politika ve prosedürler zaman içinde değişebilir, bu nedenle güncel bilgilere ve yardım belgelerine erişmek için Twitch veya Amazon'un resmi web sitelerini kontrol etmek her zaman iyi bir fikirdir.

Geri
Yukarı