Amazon Prime İade Etme Süreci

Zaren

Hectopat
Daha fazla  
Ben Ininal kartımda para olmamasına rağmen 7 günlük ücretsiz sürümü yaptım daha sonra iptal edecektim ama Twitch'e bağlanmayınca iptal etmek istedim. Prime Membership'e geldiğimde hiç gözükmüyordu. "Join Prime" diyordu tıkladım öyle "End Benefits" çıktı daha sonra iptal ettim ve Amazon hesabımı kapattım ama aklımda bir soru var.

E postama baktığımda ben Amazon Prime yerine Twitch'den bağlanıp Türkiye'de galiba Prime video 7 günlük Prime video açılmış. Ben de "Join Amazon Prime"a tıklayınca Amazon'da Prime'da Prime video olduğu için otomatik Prime video iptal edilmiş. Şimdi soruma geçeyim benim e-postama şöyle bir şey geldi.
Dear Mirac Emir COSKUN,

As you requested, your Amazon Prime membership has been cancelled.

Since you haven't used your Prime membership benefits, you should see a refund of £7.99 on your statement in 5 to 7 business days. Depending upon your bank, if you have not yet been charged for Prime, you may not see a refund on your statement. Please note, this doesn't include your bank’s processing time.

If you'd like to join Amazon Prime again, start a paid membership by visiting the Amazon prime page

Thank you for trying Prime.

Warmest regards,

Amazon.co.uk

Yani diyor ki Amazon Prime'ın avantajlarını kullanmadığımız için 7.99 pound kartınıza geri yatacaktır. Arkadaşlar ben Amazon Prime Join yazısı çıkınca 7 günlük denemeye katılıyorsun zannettim. Direkt Amazon Prime çat diye üye olmuş ama Twitch Prime'de falan abone olmadığım için geri parayı iade edeceğiz diyor. Benim anlamadığım şu, kartımdan para çekmedi ama geri iade edeceğiz diyor. Bir sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı