Amazon Prime Kasım ayı oyunları açıklandı!

Amazon Prime Gaming Kasım ayı paketinin tam listesi ise şu şekilde:

Dragon Age: Inquisition (140 TL)
Rise of the Tomb Raider (90 TL)
Control: Ultimate Edition (210 TL)
Rogue Heroes (60 TL)
Liberated (32 TL)
Puzzle Agent 2 (10,50 TL)
Demon Hunter 2: New Chapter (18 TL)
BAFL – Brakes Are For Losers (18,50 TL)
Secret Files: Sam Peters (18 TL)

Bana göre gerçekten muhteşem, 7.90 TL gibi bir fiyata bu oyunları oynamak keyifli olacak. Sizin düşünceleriniz neler?

Kaynak Haberler

Son düzenleyen: Moderatör:
Dragon Age Epic Games verir diye bekliyordum fakat buradan alacağız artık. Çok iyi açıkçası. Pahalı bir oyun ve bazı özelliklere erişebilmek için internet bağlantısı gerektiriyor ve Steam'da şu an 280 TL.

Güzel oyunlar, beğendim.

Daha önceden de bir sürü oyun verildi ben bir iki tane aldım. Epic Games kodu olarak vermişlerdi. Bunu hangi platformdan verirler bilmiyorum.

Bu kodlar 30 günlük deneme sürecine dahil değiller değil mi? Daha önce Prime kullanmadım yeni açacağım. Bir arkadaş değil dedi ama yine sorayım dedim. Deneme süreci sonrası kullanabiliyorum yani?

Prime üyeliğimiz bitince oynayamayacak mıyız ? Sistem nasıl işliyor rica etsem açıklar mısınız ? Satın mı alıyoruz oyunu yoksa abonelik karşılığında mı veriyor sadece ? Uzun zamandır prime üyesiyim ama oyun verdiğini ilk defa öğrendim.

Umarım Control ve Rise of the Tomb Raider Steam kod olarak verilir ücretsiz Prime denemeliğimi kullanma vakti gelmiş sanırsam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı