Amazon Prime Nasıl Alınır?

İstanbul'da oturuyorum 7. sınıfa gidiyorum karne hediyesi olarak bilgisayar istedim mart veya nisan ayında parçaları alacağım ama Türkiye'de çok pahalı.

Eğer yaşımdan dolayı beni ciddiye almak istemezseniz anlarım ama ben bu bilgisayarın hayalini kuruyorum her gün araştırma yapıyorum "Teknolojinin yaşı yoktur". Bana toplam olarak ne kadara mal olur bu parçalar.

Büyük ihtimal beni ciddiye almayacaksınız "Veled" gibi tabirler kullanacaksınız ama denemeye değer.

Son düzenleme:
Bir Amazon hesabı açıp adresine Türkiye'yi eklerseniz ödeyeceğiniz vergi ve kargo ücreti miktarı ürün fiyatının yanında gözükecektir. Paylaştığınız 1070Ti modeli için bir örnek göndereyim. 576 Dolar, günümüzün kuruyla yaklaşık olarak 2.250 TL'ye denk geliyor.

aaaamsi.jpg

MSI 1070Ti'ın Türkiye'de (Kendi aramalarım sonucunda bulduğum sonuç, ileride değişebilir.) en uygun fiyatla satıldığı yer Nanokatalog. 2.500 TL.

MSI GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G 8GB GDDR5 Ekran Kartı V330-237R - Nanokatalog

Alınır mı, alınır. Türkiye'de pahalı olduğu için Amazon'dan almak mantıklı fakat diğer ürünlerde genellikle buna değecek kadar fark olmuyor. Gerçekten ucuza almak istiyorsanız yapmanız gereken Amazon'daki indirimleri takip etmektir.

Not: Sanırım yeni bir üyesiniz, lütfen gereksiz yere kalın yazı ile yazmayın. Ceza almanıza sebep olabilir. Bu dostça bir hatırlatmadır.

İstanbul'da oturuyorum 7. sınıfa gidiyorum karne hediyesi olarak bilgisayar istedim mart veya nisan ayında parçaları alacağım ama Türkiye'de çok pahalı.

Eğer yaşımdan dolayı beni ciddiye almak istemezseniz anlarım ama ben bu bilgisayarın hayalini kuruyorum her gün araştırma yapıyorum "Teknolojinin yaşı yoktur". Bana toplam olarak ne kadara mal olur bu parçalar.

Büyük ihtimal beni ciddiye almayacaksınız "Veled" gibi tabirler kullanacaksınız ama denemeye değer.
Sen merak etme kardeşim benim Technopat'da sana hakarete edecek yada kötü laf söyleyecek insan bulunmaz. Herkes elinden geldiğince yardım eder. Büyük ihtimalle arkadaşımız da yardım eder. Sadece cevap yazmasını bekle. Eğer hakaret ederlerse yorumu şikayet edebilirsin.

Bu ürünler benim elime 1100 dolara geliyor.

Beni konuk ederseniz, kendim alıp yanımda getirebilirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon prime ilk sefer için bedava. Yeni hesap açarak prime üyeliği ala bilirsin 1 aylık. Ben 1 yıldır sürekli Prime üyelik kullanıyorum bu şekilde. Yeni hesaplar açarak. Amazon Prime Bildiğime göre sadece Amerika için geçerli. Yani 2 güne Türkiyeye ulaşmaz ürünün. Amma yalnışım ola bilir. Kesin bilgim yok
Dostum bir şey sorucam. Amazon prime abone olmam gerek benim ama 1 aylık deneme sürümünü denesem daha sonra iptal oluyor mu abonelik çünkü istemiyorum sadece 1 tane ürün almak için kullanıcam o kadar.

Dostum bir şey sorucam. Amazon prime abone olmam gerek benim ama 1 aylık deneme sürümünü denesem daha sonra iptal oluyor mu abonelik çünkü istemiyorum sadece 1 tane ürün almak için kullanıcam o kadar.
Dene sürümü sonunda siz iptal etmezseniz olmuyor. Kayıtlı kartınızdan para çekiliyor otomatik.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı