Amazon Prime alınır mı?

Burakmeng

Centipat
Daha fazla  
Amazon Prime sizce almaya değer mi? Twitch'te Prime Gaming ganimeti diye bir yer var açıkçası biraz ilgimi çekti fakat Amazon kullanmadığım için bilmiyorum.

Bir de mesela 1 aylık Prime alsam 1 ay sonunda iptal edince Prime ganimetlerinin gitmesi gibi bir sorun oluyor mu?

O ay aldığın hiçbir ganimet iptal edince gitmez, 8 TL gibi bir fiyattan alabileceğin en büyük verimi alabiliyorsun. Bazı aylar gerçekten çok güzel ücretsiz oyunlar da veriyor, bence almaya değer.

Amazon Prime sizce almaya değer mi? Twitch'te Prime Gaming ganimeti diye bir yer var açıkçası biraz ilgimi çekti fakat Amazon kullanmadığım için bilmiyorum.

Bir de mesela 1 aylık Prime alsam 1 ay sonunda iptal edince Prime ganimetlerinin gitmesi gibi bir sorun oluyor mu?
Amazon prime alınır. Süper bir şey.

Alınır tabii ki. Normalde 8 TL Papara kartın ile "abone" olursan 4 TL oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır tabii ki. Normalde 8 ytl Papara kartın ile satın alırsan 4 ytl oluyor.

Hocam ben Papara'da öyle bir Cashback kısmı göremedim Amazona dair, tam olarak bilgi verir misin?

Açıkçası 1 ay önce kesin al derdim. PUBG'den gelen coinle anahtar alıp satınca verdiğin paranın 2 katını alıyordun. Şimdi LoL için daha dogrusu TFT için alıyorum onun dışında oynamadiğim oyunlar için eşya var hep bu sebeple almam. Ama bedava verdiği oyunlar bende yoksa genede alınır.

Alınır tabiki. Normalde 8 ytl Papara kartın ile satın alırsan 4 ytl oluyor.
O bitti hocam. 4-5 ay sürdü. Papara tarihindeki en hızlı biten ve en ucuz cashback idi galiba.

8TL için en iyi yatırım olur. Üyeliği iade edersen üyelik kapanır, para hesabına gelir. Üyeliği iptal edersem sonraki aya kadar kullanır, sonraki ay kullanmazsın ve para çekilmez.

O bitti hocam. 4-5 ay sürdü. Papara tarihindeki en hızlı biten ve en ucuz cashback idi galiba.

8TL için en iyi yatırım olur. Üyeliği iade edersen üyelik kapanır, para hesabına gelir. Üyeliği iptal edersem sonraki aya kadar kullanır, sonraki ay kullanmazsın ve para çekilmez.
Ben de 4 ytl çekiyor du. Dediginiz gibi olmuş sanırım pardon.

Geri
Yukarı