Amazon Prime nasıl ucuza Kullanılır ve para kazanılır?

Suistimal durumu falan yok adam PUBG'den kasa veriyor anahtar alıyorsun ya kasayı açarsın ya da pazarda satarsın sen o anahtarı pazarda sattığında Amazon vermiyor parasını. Duyar kasacaksanız az zekanızı kullanıp düzgün yerden kasmaya çalışın.

30 lira değil daha fazla geçen aylardan kalan gcoin ve bazen altın gcoin kasası çıkarsa 3-4 anahtar alıp satabiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Gcoin ile aldığımız anahtarı pazardan satıyoruz sadece. Bu 4 kasayı neden pazardan almamız gerekiyor?

Hocam Gcoin ile aldığımız anahtarı pazardan satıyoruz sadece. Bu 4 kasayı neden pazardan almamız gerekiyor?
Şöyle anladım umarım doğru anlamışımdır. Anahtarları marketten alabilmek için kasaya sahip olmamız lazım doğru muyum?

Ben de şu an 1600 gcoin var ama her anahtardan sadece bir tane alabiliyorum neden?

Evet doğru, kasayı almanız şart.

Ben de şu an 1600 gcoin var ama her anahtardan sadece bir tane alabiliyorum neden?

Aynı anahtardan en fazla 1 tane alabilirsin, anahtarı al, satışa koy bir daha al öyle yapınca oluyor. Satışa koyunca envanterinden gidiyor yani pazara koymuş oluyorsun, tekrar alabilirsin. Eğer hemen satmak istemiyorsan anahtarı çok yüksek bir meblağdan pazara satışa koy sonra oyun içindne satın al, ardından pazardan iptal et.

30 lira değil daha fazla geçen aylardan kalan gcoin ve bazen altın gcoin kasası çıkarsa 3-4 anahtar alıp satabiliyorsun.
Aylık yaklaşık 30TL dedim. Geçen aylardan kalanları saymadım aylık dedim.

Oh oh çok güzel 2000 coin oldu ekliyordum oyunu oynamıyordum. Düz hesapla en pahalı anahtar en ucuza 14 TL'den gitsen 100 lira yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…