Amazon Prime nasıl ucuza Kullanılır ve para kazanılır?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 134
  • Görüntüleme 13B
8 liralık üyeliği hala daha bedavaya getirme ve sömürme çabasındasınız. Gerçekten ilginç. Kafa anca böyle şeylere çalışıyor. Bazen hakkettiğini düşündüğünüz hizmetlere böyle ufak meblağları çok görmemek gerek
Yazdığın şeylere bak, sömürme bedavaya getirme falan yok ortada daha konuyu okumamışsın, eski mesajlara bakmamışın cahilce konuşuyorsun, ahkam kesiyorsun. Boş konuşmayın. Aylık 25TL kazanıyorum doğru bunun hiçbir kimseye zararı yok. Ne Amazona ne PUBG'ye. Zaten parasını veriyorum para vermeme gibi bir durum yok ki ne diye etik tartışması yapıyorsunuz. Daha konuyu okumamışsın.

Amazon İkmal Paketi vermeye devam ediyor yöntem hala geçerlidir.

Son düzenleme:
13 sayfa üşenmeden okudum bütün yorumları. Yani tebrik ederim sayın @DTB, sabretmişsin buraya kadar. Teşekkürler emeğin için, kaç yıldır Prime üyesiyim ancak PUBG'de böyle bir şey olduğunu fark etmemişim bile. Kaldırılmasına denk gelmem de kötü oldu 😄
Son olarak:
aziz-nesin-yuzde-altmis.jpg

13 sayfa üşenmeden okudum bütün yorumları. Yani tebrik ederim sayın @DTB, sabretmişsin buraya kadar. Teşekkürler emeğin için, kaç yıldır Prime üyesiyim ancak PUBG'de böyle bir şey olduğunu fark etmemişim bile. Kaldırılmasına denk gelmem de kötü oldu 😄
Son olarak:
aziz-nesin-yuzde-altmis.jpg
Taktik 2 dışında diğer yöntemler hala çalışıyor. 2023'de Amazon İkmal Paketi vermeye devam ediyor, 2023 de ikmal paketi vermeyecek demişlerdi ama yanlış olduğu ortaya çıktı. Rica ederim.

Taktik 2 dışında diğer yöntemler hala çalışıyor. 2023'de Amazon İkmal Paketi vermeye devam ediyor, 2023 de ikmal paketi vermeyecek demişlerdi ama yanlış olduğu ortaya çıktı. Rica ederim.

Hocam konunun başında PUBG indirmeye başladım, yorumlarda iptal oldu yazısını görünce iptal ettim 😄 😄
Hadi en baştan başlayayım şimdi. Teşekkürler tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı