Amazon Prime nasıl ucuza Kullanılır ve para kazanılır?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 134
  • Görüntüleme 12B

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Amazon Prime nasıl ucuza kullanılır ve üstüne nasıl Steam'den bedava bakiye alınır buna değinmek istiyorum.

Taktik 1:
Öncelikle eğer Prime Gaming üyeliğini ayın ortasında açarsanız yani 15. de açarsanız diğer ayın 15. de bitiyor yani 2 ayın oyunlarını toplayabiliryorsunuz.

Taktik 2:
Bunun dışında Papara ile Prime Gaming alırsanız yüzde 50'si indirimli geliyor yani 7.9TL yerine 3.9TL'ye geliyor.

Taktik 3:
Bunun dışında alttaki linkte Aylık PUBG'den Mor PUBG İkmal paketi geliyor bunu açınca içinden G altını çıkıyor, bu G altınları ile PUBG de anahtar alabiliyorsunuz ve bu anahtarı Steam pazar üzerinden satabiliyorsunuz. (Anahtarı aldıktan 1 hafta süre geçtikten sonra satılabiliyor.)
Anahtarları satın alabilmek için aşağıdaki 4 kasayı Steam'den pazar üzerinden satın almanız gerekiyor.

1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG

(PUBG oyunu komple indirip Krafton hesabı açmamız gerekiyor, bu krafton hesabını Amazon Prime hesabı ile bağlamalı ve aşağıdaki linkten İkmal paketini almalısınız.)

Üsteki Söylediğim kasaları pazardan aldığınızı; Krafton ID ile Prime Gaming hesabınızı Krafton ID'ye bağlayıp, ikmal paketini aldığınızı varsayıyorum.

PUBG oyunu açın anasayfa bekleyin.

Öncelikle ikmal paketini açacağız, Özelleştir>Alet kısmına giriyoruz, orada ikmal paketi olacak ona sağ tıklayı açıyoruz. İçinden G altını çıkacak bir kenarda dursun.

Daha sonra bu linkten anahtarların fiyatlarını kontrol edin (pazarda satacağımız için en pahalı anahtarları sadece kontrol ediyoruz), en pahalı anahtarlardan (ikmal kasasında çıkan) G tutarınız ile Gniz yettiği kadar alacağız. Almak için;

Dükkan>Eşyalar>Alet kısmına giriyoruz. Buradan en pahalı Anahtarı alıyoruz. Anahtar aldıktan sonra sakın kullanmayın, kasa açmayın. (ÖNEMLİ)

Bunları pazarda 1 hafta sonra satın. Anahtar fiyatları 18-15TL arasında değişmektedir. Ayık ortalama 25TL bakiye gelmiş olacak.

3. yöntem feahleinda_ nickli arkadaşa aittir, referans aldığım konu:
PUBG Twitch Prime Paketi ile Steam'de Bakiye Kazanma

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Prime nasıl ucuza kullanılır ve üstüne nasıl Steam'den bedava bakiye alınır buna değinmek istiyorum.

Taktik 1:
Öncelikle eğer Prime Gaming üyeliğini ayın ortasında açarsanız yani 15. de açarsanız diğer ayın 15. de bitiyor yani 2 ayın oyunlarını toplayabiliryorsunuz.

Taktik 2:
Bunun dışında Papara ile Prime Gaming alırsanız yüzde 50'si indirimli geliyor yani 7.9TL yerine 3.9TL'ye geliyor.

Taktik 3:

Bunun dışında alttaki linkte Aylık PUBG'den Mor PUBG İkmal paketi geliyor bunu açınca içinden G altını çıkıyor, bu G altınları ile PUBG de anahtar alabiliyorsunuz ve bu anahtarı Steam pazar üzerinden satabiliyorsunuz. (Anahtarı aldıktan 1 hafta süre geçtikten sonra satılabiliyor.)
Anahtarları satın alabilmek için aşağıdaki 4 kasayı Steam'den pazar üzerinden satın almanız gerekiyor.

Eki Görüntüle 1586961

Eki Görüntüle 1586962

Eki Görüntüle 1586963

Eki Görüntüle 1586964

(PUBG oyunu komple indirip Krafton hesabı açmamız gerekiyor, bu krafton hesabını Amazon Prime hesabı ile bağlamalı ve aşağıdaki linkten İkmal paketini almalısınız.)
Işlevli

Adamlar 8TL'ye dev gibi hizmet veriyor hala kuyusunu kazıyorsunuz. Yanlış anlamayın ama bizim milletimiz her şeyi hak ediyor.

2 ay sonra fiyata zam yaparlar, sonra da 2 ay beleşe oyun aldım diye sevinenler oturur ağlamaya başlar. Olan yine hizmetin hakkını verenlere olur. İyi niyetli ve kaliteli her hizmetin suistimal edilmesi, yolu yine sıfır müşteri memnuniyeti ve pahalı hizmete sürüklüyor.

Adamlar 8TL'ye dev gibi hizmet veriyor hala kuyusunu kazıyorsunuz. Yanlış anlamayın ama bizim milletimiz her şeyi hak ediyor.
Benim bir kuyusunu kazma durumum yok adamlar izin veriyor ben kullanıyorum, Papara olmasa (zaten bu yılın sonunda yüzde 50 olayı bitecek) 7.9TL olan ben parasını verip kullanıyorum. Amazon Prime ve Pubg bu sisteme izin veriyor yani ben sistemi kötüye kullanmıyorum, yaptığım şey tamamen yasal. Adamlar G coin veriyor ben de bunun ile anahtar alıp satmaya hakkım var. Bu rehberi de yararlanmak isteyen arkadaşlar için çekiyorum.

2 ay sonra fiyata zam yaparlar, sonra da 2 ay beleşe oyun aldım diye sevinenler oturur ağlamaya başlar. Olan yine hizmetin hakkını verenlere olur. İyi niyetli ve kaliteli her hizmetin suistimal edilmesi, yolu yine sıfır müşteri memnuniyeti ve pahalı hizmete sürüklüyor.
Zam yapmayacağız dendi ama bunu suistimal ederseler yapabilirler. Her ay sanal kart açıp alan da var... Arkadaşım 8tl. Bir sigaraya 25-30tl buluyorlar... Papara ile de 4tl ye geliyor inanılmaz bir şey. Hediyenin yanında adamlar her ay 4-5 tane oyun veriyorlar.

Zam yapmayacağız dendi ama bunu suistimal ederseler yapabilirler. Her ay sanal kart açıp alan da var... Arkadaşım 8TL. Bir sigaraya 25-30TL buluyorlar... Papara ile de 4TL'ye geliyor inanılmaz bir şey. Hediyenin yanında adamlar her ay 4-5 tane oyun veriyorlar.

Ben "suistimal" etmiyorum, suistimal "suistimal görev, yetki vb. niyeti kötüye kullanma." demektir ben G coinler ile yapabileceğiniz şeyi anlatmaya çalışıyorum. Kötüye kullanma durumu vs yok, ben parasını veriyor ve kullanıyorum. Kötüye kullanan kişiler her sefirinde yeni hesap açıp 1 aylık bedava kulllanma hakkını "suistimal" eden kişiler. Benim yaptığım şeyde yasa dışı bir durum yok.

Her seferinde hesap açıp bedava kullanmaya çalışanlara ben de karşıyım, ben bu tarz insanları savunmuyorum hatta nefret ediyorum. Amazon Prime güzel bir hizmet parasını sonuna kadar hak ediyor, 7.9TL olan parasını vermek gerekiyor.

Geri
Yukarı