Amazon Prime oyun kodlarının süresi var mı?

Durum değerlendirmesi: BF4 kodu çalışmıyor da bir sıkıntı var gibime geldi. Yani Haziran'da verilen şeyin süresinin 1 ay ile kısıtlı olması canımı sıktı. Neyse, en azından BF1 ve BF5 kodları çalıştı. Onlar ile yetineceğiz.

Ben Battlefield 1 kodunu almıştım da aktif etmedim şimdi geçti mi süresi? Sayfada da yalnızca v çıkıyor.

Hocam ben şimdi kullandım ve sıkıntı çıkmadı. Ama BF1'i sayfadan alma şeyinin süresi geçmiş lakin kod bende çalıştı.

Kod elindeyse edebilirsin ama bir yere kaydetmemişsen geçmiş olsun 269 liralık oyunu bile isteye kaçırdın üzül.
Durum değerlendirmesi: BF4 kodu çalışmıyor da bir sıkıntı var gibime geldi. Yani Haziran'da verilen şeyin süresinin 1 ay ile kısıtlı olması canımı sıktı. Neyse, en azından BF1 ve BF5 kodları çalıştı. Onlar ile yetineceğiz.

Hocam ben şimdi kullandım ve sıkıntı çıkmadı. Ama BF1'i sayfadan alma şeyinin süresi geçmiş lakin kod bende çalıştı.

Bu linke girince çıkıyor. Çareler tükenmez. 😁

Gerçekten çalıştımı kodlarınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı