Ücretsiz Amazon Prime Samsung kullananlara 6 ay ücretsiz

Direkt iptal et bir şey olmuyor senin olan sende kalıyor yenilenmiyor sadece.
1699825372176.png

Sonlandır butonu aktif değil. Yenilenme tarihi üstte gözüküyor ama anlam veremedim.

Eki Görüntüle 2012436
Sonlandır butonu aktif değil. Yenilenme tarihi üstte gözüküyor ama anlam veremedim.

Daha önce üyelik almamış olabilirsiniz ya da kredi kartınızı eklememiş olabilirsiniz büyük ihtimal promosyon kodu olduğu için iptal seçeneği çıkmıyor size bir güzel haber daha vereyim üyelik alsanız bile aynı gün iptal edince para iadesi yapıyorlar benden 39 TL çektiler direkt iptal ettim o gün paramı iade verdiler Amazon büyük firma hocam :D

güncel olsun, şimdi mevzuyu görünce e-postalara baktım, 1,5 ay önce gelmiş e-posta ve oradaki kod çalıştı. siz de kontrol edin, bugün patlayan kampanyada kodlar bitmiş çünkü.
amaz.png

Merhaba. Mailde kodun son kullanım tarihi hakkında bilgilendirme mevcut mu?
Görseller temsilidir. Kampanya, 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından ithal edilen, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy akıllı telefon modellerinden birini satın alıp etkinleştiren ve kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar için geçerlidir.Samsung Galaxy akıllı telefonlardan birini satın alan ve kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar 6 ay süre ile sınırlı ve ücretsiz olmak üzere Amazon Prime’dan (Amazon Prime, Prime Video, Prime Gaming) faydalanmaya hak kazanabilecektir.Kampanya stok adedi: 5.000.Mevcut ücretli Amazon Prime üyeliği bulunan kullanıcılar da kampanyadan yararlanabilir. Bu kişiler, ücretsiz üyeliği aktif ettikten sonraki ilk abonelik yenileme tarihinden itibaren 6 ay ücretsiz kullanabilecektir. Detaylı bilgi: https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-kampanya-kosullari

böyle yazmışlar, bitmiş olması gerekiyormuş ama ben aktif ettim ilginç şekilde. belki bugünkü işlemle tekrar kullanılabilir olmuştur.

Geri
Yukarı