Amazon Prime üyeliği biterse ne olur?

ardayldz123

Centipat
Daha fazla  
Evet Amazon Prime 30 gün ücretsiz kullanıyorum. Uyelik biterse karttan para çeker mi? Kartta para da yok. Olsa çeksin ama ininal sanal karttan aldım ne olur ne olmaz diye. Evet, olay bu. Üyelik biterse tekrar para verene kadar durur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üyeliği durdurabiliyorsun zaten, eğer otomatik ödeme talimatı varsa para çeker ama bunu da kolayca iptal edebiliyorsun, istersen desteğe de yazabilirsin.

Evet Amazon Prime 30 gün ücretsiz kullanıyorum. Uyelik biterse karttan para çeker mi? Kartta para da yok. Olsa çeksin ama ininal sanal karttan aldım ne olur ne olmaz diye. Evet, olay bu. Üyelik biterse tekrar para verene kadar durur mu sizce?

Amazon genellikle kredi kartıyla alışveriş yapınca ürünün ödemesi bittiği halde para çekiyorlarmış, çok şikayet var bakabilirsiniz bence Amazon'dan satın almayın.

Kartı kaldırmazsan para yüklediğinde çekebilir.
Amazon genellikle kredi kartıyla alışveriş yapınca ürünün ödemesi bittiği halde para çekiyorlarmış, çok şikayet var bakabilirsiniz bence Amazon'dan satın almayın.
Umarım ironidir.

30 günlük ücretsiz sürüm bittikten sonra ilk önce karttan parayı çekmeyi dener sonra çekemeyince size para yüklemeniz için 1 hafta süre verir bundan sonrada para yüklemezseniz üyeliğiniz askıya alınır.

Geri
Yukarı