Amazon Prime üyeliği ile fiyat indirilen telefonda vergi indirimine gidilebilir mi?

herrWaage

Femtopat
Daha fazla  
Samsung A34 5G almak istiyorum ve eğer ki 9499₺ altına düşerse öğrenciye yapılan vergi indirimi ile ucuza almış olacağım. Ben de Amazon Prime üyeliği alıp ya da 30 günlük ücretsiz deneme sürecinden faydalanıp fiyatında %10 indirimle 9100₺'ye getirerek almayı düşünüyorum. Ancak bunun vergi indirimi için kabul olup olmadığını merak ettim.

Samsung A34 5G almak istiyorum ve eğer ki 9499₺ altına düşerse öğrenciye yapılan vergi indirimi ile ucuza almış olacağım. Ben de Amazon Prime üyeliği alıp ya da 30 günlük ücretsiz deneme sürecinden faydalanıp fiyatında %10 indirimle 9100₺'ye getirerek almayı düşünüyorum. Ancak bunun vergi indirimi için kabul olup olmadığını merak ettim.

Alma, faturaya imei yazmadılar 10 gündür rezillik çekiyorum, başvuru yapamıyorum. Alma.

Biz de alacaktık ama müşteri hizmetleriyle konuştuğumda yardımcı olamayacaklarını söylediler ve vazgeçtik. Hepsiburada'dan alabilirsin.

Amazon Prime ile mi almayayım yoksa A34'ü mü?
Direk amazondan telefon alma. Yazmıyorlar faturaya imei yazdırmak için 40 takla atıyorum şuan. Üstte konuyu da bıraktım, inceleyebilirsin. Cihazdan yana hiçbir problem yok. Elden almaya bak cihazları.

O değil bankacılıktan taksitlendirdim, üstüne cihaza masraf yaptım iade etsem edemiyorum, rezillik yaşatıyorlar şuan bana.

Geri
Yukarı