Amazon Prime üyeliği yenilenemiyor

mertcan.dmn81

Hectopat
Daha fazla  
Papara ile Amazon Prime üyesiyim önce Papara'dan cashback kalktı sonra da 5 aydır abone olduğum kanala (aboneliğimi yenilemeyi 15 gün geçirmişim) artık Prime ile abone olamıyorum 5 ayımı Prime ile ücretsiz bir şekilde yenilemiştim yani sadece Amazon Prime'a para veriyordum fakat şu an yenileyemiyorum. Acaba sorun bende mi yoksa herkeste mi kalktı? Teşekkürler.

"5 ayımı Prime ile ücretsiz bir şekilde yenilemiştim" bu ne demek? Hem ücret ödemediniz hem de niye yenilenmiyor diye mi soruyosunuz hocam?

Aslında çevreme danıştığımda Amazon Prime üyesi olduğum için Twitch de abonelik yenilerken ücret ödenmediğini onların da öyle yaptığını duydum soruyu bu yüzden yönelttim. Yani amazona para ödediğim için abonelik yenilerken para ödemiyormuşum çevremdekiler de aynı durumda olduğu için sormak istedim hocam yoksa çok cüzi bir miktar. Zaten kullandığım herhangi bir açıksa kullanmamayı tercih ederim.

Aslında çevreme danıştığımda Amazon Prime üyesi olduğum için Twitch de abonelik yenilerken ücret ödenmediğini onların da öyle yaptığını duydum soruyu bu yüzden yönelttim. Yani amazona para ödediğim için abonelik yenilerken para ödemiyormuşum çevremdekiler de aynı durumda olduğu için sormak istedim hocam yoksa çok cüzi bir miktar. Zaten kullandığım herhangi bir açıksa kullanmamayı tercih ederim.
Açıklayayım. Ayda 8 TL verip Amazon Prime'a üye olduğunuzda her ay bir kanala prime ile ekstra ücret ödemeden abone olabiliyorsunuz. Her ay bir defa. Bu hakkınız bu ay kullanıldıysa, güncelleme tarihi henüz gelmediyse ya da amazon hesabınız ile twitch hesabınızın bağlantısı kopmadıysa bunu yapabiliyor olmanız gerek.

Açıklayayım. Ayda 8 TL verip Amazon Prime'a üye olduğunuzda her ay bir kanala Prime ile ekstra ücret ödemeden abone olabiliyorsunuz. Her ay bir defa. Bu hakkınız bu ay kullanıldıysa, güncelleme tarihi henüz gelmediyse ya da Amazon hesabınız ile Twitch hesabınızın bağlantısı kopmadıysa bunu yapabiliyor olmanız gerek.

Aslında tam olarak yaptığım buydu ayın yaklaşık dördünde aboneliğimi yeniliyordum fakat bu ay unutmuşum ve aboneliğimi yenilememişim herhangi bir kanala abone olmadığım ve Prime'ı kullanamadığım için soruyu yönelttim. Eğer herhangi bir şekilde yenileyemiyorsam tekrar abone olacağım

Diyelim ki bu bu gün amazon prime aldınız 7.90 tl ye... Şubat ayının 24'ünde mantıken yenilenmesi gerekiyor yada yenilemediysen Ocak'ta parasını verdiğin Prime aboneliği Şubatta kullanamıyorsun. Yine parasını verip prime alman lazım. Ayrıca hiç ücret ödemeden aylarca prime kullanıp abone olanlarda şimdi hukuki süreçte sürünüyor bilginize.

Diyelim ki bu bu gün amazon prime aldınız 7.90 tl ye... Şubat ayının 24'ünde mantıken yenilenmesi gerekiyor yada yenilemediysen Ocak'ta parasını verdiğin Prime aboneliği Şubatta kullanamıyorsun. Yine parasını verip prime alman lazım. Ayrıca hiç ücret ödemeden aylarca prime kullanıp abone olanlarda şimdi hukuki süreçte sürünüyor bilginize.
her ay düzenli prime ödüyorum zaten onun için sordum

Yeni konular

Geri
Yukarı