Prime Video Amazon Prime'a abone olunan kartta para olmamasına rağmen üyelik devam ediyor

Daha fazla  
3-4 ay önce sanal kartımla Prime Gaming denemesine abone oldum aradan 3-4 ay geçmesine rağmen hala Prime Gaming aboneliğim var ve abone olduğum sanal kartın içinde para bile yok. Başım belaya girer mi?

Amazon gibi milyarder bir şirketin bence ''biz çok zenginiz yhaa'' diye umursamadığı bir açık diye düşünüyorum.
Emin değilim ama hiçbir sıkıntı yaşamazsınız gibi geliyor.
Paranız varsa para çeker 7.90 TL sanırım ama onun dışında bir şey olacak gibi gelmiyor bana.
İşin ehli kişiler ya da deneyimini tatmış kişiler daha net cevap verir.

Adamların umurunda değil. Ben de 1 seneyi geçiktir öyle bedava kullanıyorum. Problem olmaz sanırım. Ben konuya dair Amazon'a ticket bile attım. Geri dönen ya da fixleme gibi bir şey de olmadı.

Nasıl yani biraz daha açabilir misiniz?

Yukarıdaki arkadaş desteğe sormasına rağmen sallamadıklarını söyledi. Büyük ihtimalle Amazon Prime üyelik sisteminde bazı açıklar var onlar da "şunu düzeltmeye edeceğimiz masrafa değmez" deyip öyle bırakmışlardır.

Ayda 8 TL ödesen ne olur ödemesen ne olur 2 tane ekmek parası. Ne sana etkisi var ne de Amazon'a, öyle ülkecek bu hizmeti kullanıyoruz.

Yukarıdaki arkadaş desteğe sormasına rağmen sallamadıklarını söyledi. Büyük ihtimalle Amazon Prime üyelik sisteminde bazı açıklar var onlar da "şunu düzeltmeye edeceğimiz masrafa değmez" deyip öyle bırakmışlardır.

Ayda 8 TL ödesen ne olur ödemesen ne olur 2 tane ekmek parası. Ne sana etkisi var ne de Amazon'a, öyle ülkecek bu hizmeti kullanıyoruz.

Bizim işimize geliyor en azından 😀

Geri
Yukarı