Çözüldü Amazon Prime'a kaydolamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FFFFFFFF

Centipat
Daha fazla  
BF1 veriyorlar. Aynı şekilde 2 Ağustos'ta BF5 verecekler. Dedim ki üye olayım. Para yükledim, girdim bilgilerimi, kaydolma sorunu dedi. Siteyi yeniledim, tekrar bilgilerimi girdim, yok, olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata veren ekranın ss'ini atabilir misiniz? Bu şekilde pek bir şey anlamadım.

Ödeme yöntemlerini kontrol et. Kart bilgilerini birkaç defa daha yeniden girmeyi dene. Bana da aynısı oldu, BF1'i alabildim ama bir türlü Prime'a kaydolamadım.

BF1 veriyorlar. Aynı şekilde 2 Ağustos'ta BF5 verecekler. Dedim ki üye olayım. Para yükledim, girdim bilgilerimi, kaydolma sorunu dedi. Siteyi yeniledim, tekrar bilgilerimi girdim, yok, olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hatanın ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? Telefon numarası ile ilgili sorun olabiliyor.

Bu hocam.
707958E1-94CC-463F-96CD-054C386395CB.jpeg

Ödeme yöntemlerini kontrol et. Kart bilgilerini birkaç defa daha yeniden girmeyi dene. Bana da aynısı oldu, BF1'i alabildim ama bir türlü Prime'a kaydolamadım.

Hocam girdim 10 15 kere falan olmadı.

Başka kart deneyin. Benim Ziraat kartımda da bu hatayı veriyor, Garanti ile ödüyorum parayı.

Kart kaynaklı problem olabilir. PTT kabul etmedi Ziraat kartını kabul etti benim de.

Hocam adresi tam yaptım oldu. Muhtemelen sorunu o tetikliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı