Elektronik Amazon Prime'da 2K 27 inç 165Hz 1ms Xiaomi monitör 6750 TL

Bu monitöre bir türlü isinamiyorum 2K icin 27" küçük geliyor gözüme. Keşke 32" olsaymış.

Bu monitöre bir türlü isinamiyorum 2K icin 27" küçük geliyor gözüme. Keşke 32" olsaymış.
Yok hocam. 27 çok çok çok okey 2K için. 24 inch 2K kullanıyorum ben. Farklı bir lezzet. Uzaktaki detaylar bile çok keskin oluyor.

Haber için teşekkürler 2K arayışım mevcuttu siparişi geçtim gelince yorumumu bırakırım.

Hayirli olsun hocam sorunsuz elinize ulaşır umarım.

2K için 27 inç yeterli bence piksel yogunlugu cok daha iyi oluyor en azindan.

Ben amazondaki yorumları okuyunca soğudum biraz satıcı değişik birisi amazon sadece kargo kısmında devreye giriyor.

Fiyatına göre gayet kaliteli bir monitör. Xiaomi olmasından ötürü ben de önyargılıydım ama incelemeler bu önyargıyı kırıyor.
  • Seri bir monitör değil, ancak rahatsız edici bir ghostingi de yok.
  • Maksimum parlaklığı 370 nit civarı.
  • Kontrast değeri 1250:1 civarı.
  • sRGB değeri %99 civarı.
  • DCI-P3 değeri %96 civarı.
  • Rec.2020 değeri %71 civarı.
  • Asansör sistemi var.
  • Pivot desteği mevcut.
  • Kutudan oversaturated çıkıyor, yani fazla doygun. Çoğu kişi doygun renkleri sevdiği için rahatsız etmez ama "doğru renk" isteyenler, ayar yapmalı.
Sizce 27G2SPU mu bu mu hocam? Bu model hakkında bilgim olmadığından soruyorum. Arkadaşıma alacağız. Hem hikayeli hem FPS oyunları oynuyor sıklıkla.

Xiaomi'nin 75hz gaming olmayan versiyonu sade duruyor, ikinci monitör olarak al beni diye bağıran bir şey benim için.

Sizce 27G2SPU mu bu mu hocam? Bu model hakkında bilgim olmadığından soruyorum. Arkadaşıma alacağız. Hem hikayeli hem FPS oyunları oynuyor sıklıkla.
Bu tabii ki, cunku benzer renk gamutu ve maksimum parlakligini ayni fiyata ve 2K cozunurluk fazlasiyla sunuyor.

Geri
Yukarı