Amazon Prime'dan ürün almak

Kendi sattığı ürünler de var, TY, N11 gibi farklı satıcı ürünleri de satılıyor. Satıcı kısmından görebilirsiniz ve Prime için de ödeme yapmadığınız zaman otomatik olarak iptal oluyor.
Peki hocam üyelik iptal olduğunda garanti dışı kalma gibi bir şey söz konusu mu? Değildir tahminimce ama çok saçma geldi o zaman herkes bu fırsatı kullansın :D

Neden kalsın. Kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarı ile Amazon TR bildiğimiz Trendyol gibi kendi ürünlerini ve Türkiye'deki mağazaların ürünlerini satıyor. Yani iade veya herhangi bir olay söz konusu olduğunda direkt Türk firmaları ile iletişime geçiyorum. Kusura bakmayın hayatımda hiç amazondan ürün almadım.

Teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarı ile Amazon TR bildiğimiz Trendyol gibi kendi ürünlerini ve Türkiye'deki mağazaların ürünlerini satıyor. Yani iade veya herhangi bir olay söz konusu olduğunda direkt Türk firmaları ile iletişime geçiyorum. Kusura bakmayın hayatımda hiç amazondan ürün almadım.
Amazon, Türk firmalarına gerek kargo gerek iade olsun bin basar. Tek kelime ile harika. Müşteri memnuniyeti çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı