Amazon Razer Deathadder Chroma + Razer BlackWidow Ultimate 2014 Toplam Fiyat

Pro gamer 67

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler.

Türkiye'de vergi yüzünden Razer ürünler çok pahalı, o yüzden Amazondan almayı düşündüm. Amazon'da 149 dolara geliyor, kargo bedava. Peki gümrük vergileri falan ne kadar tutar? Vergilerden iyi anlayan bir arkadaş yardım ederse çok sevinirim.

Özet:
Razer Deathadder Chroma + Razer BlackWidow Ultimate 2014 vergiler dahil kaç liraya elime ulaşır?
En yakın zamanda cevaplarsanız sevinirim.

Amazon'da Free Shipping uluslararası olmaz. Amerika için geçerli. Farenin tek başına 6.26 dolar kargo ücreti var. Klavye TR'ye gelmiyor. Satan firma Amazon olmadığı için büyük ihtimalle, Amazon onaylı Next Generation Tech isimli firma satıyor. Diyelim ki TR'ye geliyor ürün, toplam kargo 10 dolar desek, yaklaşık 176 dolar yapıyor vergi dahil. Bu da yaklaşık 517 TL yapıyor güncel kur ile.

Amazon alış-verişlerinde sol tarafta "Ship to Turkey" seçeneği mevcut. Bunu işaretleyip ürün seçiniz. Avrupa'dan gelen ürünlerde ürün fiyatının %18'i, diğer yerlerden gelen ürünlerde ise fiyatın %20'si vergi olarak ekleniyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı