Amazon Şampuan İndirimleri

Bu şampuanlar yerine daha iyi içerikli şampuanlar kullanmanızı öneririm. Saç sağlığınız için; Tresan, Revox, Hask gibi markaları öneririm. Fiyatları tabii normal şampuanlara göre yüksek olsa da indirimde 35 TL gibi fiyatlara geliyor. Saç dökülmesi, saç deri kaşıntısı gibi saç problemleriniz varsa bu doğal içerikli şampuanları kullanmak daha doğru olacaktır. Diğer alışagelinmiş şampuanların içinde uzun vadede saç dökümüne sebep olabilecek kimyasallar bulunmakta. Hask Keratin&Biotin, Tresan Sarımsak özlü veya Revox at kuyruğu saç sağlığı için önerebilirim.
Hocam Tresan bozmuş diyorlar. Alacaktım vazgeçtim. Galiba eskiden Almanya'da üretilip getiriliyormuş, sahibi fabrikayı Türkiye'ye taşımış ve bazı kullanıcılar kalite düşüşünden yakınıyor. Siz kullanıyor musunuz Tresan'ı?

Hocam Tresan bozmuş diyorlar. Alacaktım vazgeçtim. Galiba eskiden Almanya'da üretilip getiriliyormuş, sahibi fabrikayı Türkiye'ye taşımış ve bazı kullanıcılar kalite düşüşünden yakınıyor. Siz kullanıyor musunuz Tresan'ı?
Kullanmıştım bir kere ama şuan saçlarım genetik olarak döküldüğü için Revox'a geçtim. Revox'un daha etkili olduğunu söylüyorlar. İçeriği de iyi duruyor.

Kullanmıştım bir kere ama şuan saçlarım genetik olarak döküldüğü için Revox'a geçtim. Revox'un daha etkili olduğunu söylüyorlar. İçeriği de iyi duruyor.
Anladım, teşekkürler. Bu Biotin ve Collagen olan seriyi mi kullanıyorsunuz? Bir de aynı markanın saç bakım serumu varmış, biraz tuzlu ama işe yarar mı sizce?

Anladım, teşekkürler. Bu Biotin ve Collagen olan seriyi mi kullanıyorsunuz? Bir de aynı markanın saç bakım serumu varmış, biraz tuzlu ama işe yarar mı sizce?
Kullandığım şu hocam;

Geri
Yukarı