Elektronik Amazon mouse indirimleri

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
502'yi bende almayı düşünüyorum hocam. Sizce değer mi o fiyata? Elim de büyük olduğundan rahat ve kaliteli bir mouse arıyorum.
Ağırlıklı olarak rekabetçi oynamıyorsanız uygun değil bence gene ağır bir mouse. Bunun gibi büyük olan Deathadder V3 var orta ve büyük eller için uygun kablolusu 1425 TL gözüküyor kablosuzu 2700 TL civarı. Onun dışında fazla rekabetçi iddianız yoksa veya fazla tuşlu mouse arıyorsanız size göredir. Aynı shape sahip Basilisk V3 veya V3 PRO modeline de bakabilirsiniz bu da ağır mouse fakat hiçbiri kötü değil veya üzmez kullanım amacınıza göre alırsınız.

Ağırlıklı olarak rekabetçi oynamıyorsanız uygun değil bence gene ağır bir mouse. Bunun gibi büyük olan DeathAdder V3 var orta ve büyük eller için uygun kablolusu 1425 TL gözüküyor kablosuzu 2700 TL civarı. Onun dışında fazla rekabetçi iddianız yoksa veya fazla tuşlu mouse arıyorsanız size göredir. Aynı shape sahip Basilisk V3 veya V3 Pro modeline de bakabilirsiniz bu da ağır mouse fakat hiçbiri kötü değil veya üzmez kullanım amacınıza göre alırsınız.

Hocam Razer'dan yetkili servisi yüzünden biraz soğudum. Bu yüzden Razer dışı markalara bakıyorum.

Geri
Yukarı